Zamknij

Meghan i Harry zdradzili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

08.03.2021 12:44
Meghan i Harry
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Meghan Markle i książę Harry w rozmowie z Oprah Winfrey poruszyli mnóstwo tematów, zarówno tych niewygodnych, jak i bardziej pozytywnych. Para, która po raz drugi zostanie rodzicami, zdradziła, jakiej płci będzie ich dziecko.

Meghan Markleksiążę Harry udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey. To pierwsza tak szczera rozmowa Harry'ego i Meghan. Poza trudnymi tematami, takimi jak m.in. myśli samobójcze Meghan czy dyskusja rodziny królewskiej o kolorze skóry ich synka, poruszone zostały również pozytywne tematy, jak m.in. druga ciąża pary. Meghan i Harry zdradzili płeć dziecka.

Zobacz też: Wywiad, Meghan i Harry u Oprah Winfrey - gdzie oglądać po polsku? [TRANSMISJA 8.03.2021]

Meghan i Harry zdradzili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

W walentynki para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ich synek Archie będzie miał rodzeństwo. Teraz, w rozmowie z Oprah Winfrey szczęśliwi rodzice, zdradzili płeć dziecka.. Meghan i Harry przywitają niebawem na świecie dziewczynkę

 "To dziewczynka. Posiadanie drugiego dziecka to coś niesamowitego, ale posiadanie chłopca i dziewczynki to spełnienie marzeń" - powiedział podekscytowany Harry.

Wywiad Harry'ego i Meghan z amerykańską dziennikarką narobił niezłego zamieszania na całym świecie. Niektórzy podkreślają, że rozmowa była ckliwym show, inni, że to ukłon w stronę wolności i wyzwolenia się z ciasnego gorsetu rodziny królewskiej.