Zamknij

Meksykański raper wszczepił sobie złote łańcuchy zamiast włosów. Kontrowersyjna decyzja gwiazdora

15.09.2021 20:37
Dan Sur
fot. Instagram.com/ Dan Sur

Dan Sur, meksykański raper podjął dość kontrowersyjną decyzję co do zmiany w swoim wyglądzie. Muzyk postanowił wszczepić sobie złote łańcuchy zamiast włosów. W ten sposób gwiazdor chciał się wyróżnić pośród kolegów z branży.

Dan Sur, meksykański raper z pewnością znalazł niebanalny sposób na wyróżnienie się z tłumu, zwłaszcza wśród kolegów raperów. Gwiazdor postanowił wszczepić sobie złote łańcuchy zamiast włosów. Zabieg był na tyle poważny, że zajął się nim nie fryzjer, a chirurg. "To moje włosy. Złote włosy. Pierwszy raper w historii, któremu wszczepiono złote włosy""- pochwalił się muzyk na jednym z nagrań.

Zobacz też:  Polski raper Sitek nagrał utwór z Fedukiem. To twórca przeboju „Rozovoye Vino”

 Meksykański raper wszczepił sobie złote łańcuchy zamiast włosów. Kontrowersyjna decyzja gwiazdora

Dan Sur zdradził też swoim fanom, na czym dokładnie polegał ten zabieg. Choć przeszczep odbył się wiele miesięcy temu, bo w kwietniu tego roku, to nowa "fryzura" meksykańskiego gwiazdora zyskała popularność dopiero teraz. Jego konto na Tik Toku liczy już 2 mln osób.

"Prawda jest taka, że chciałem zrobić coś innego, bo zauważyłem, że wszyscy raperzy farbują swoje włosy. Mam nadzieję, że teraz nikt nie zacznie mnie kopiować" - powiedział gwiazdor w swoich mediach społecznościowych. Niektórzy nie uwierzyli jednak w przemianę muzyka. W sieci pojawiło się wiele sceptycznych komentarzy internautów, którzy stwierdzili, że haczyki na głowie Meksykanina nie są wszczepione, tylko zostały przyczepione do głowy na potrzeby zdjęć oraz nagrań. Artysta stanowczo zaprzeczał tym doniesieniom.

Z kolei chirurg plastyczny frank Agullo w rozmowie z serwisem Yahoo.pl zdradził, że ten oryginalny zabieg niesie za sobą wiele konsekwencji.

"Takie implanty nie są bezpieczne. Ułatwiają bakteriom drogę do wnętrza ciała, w tym przypadku do czaszki. Dodatkowo martwi mnie ciężar, jaki te haki muszą utrzymywać. Dodatkowe obciążenie lub pociągnięcie za łańcuszki może spowodować przemieszczenie wszczepu, lub nawet uszkodzenie czaszki" - wyjaśnił.

Dan Sur
fot. Instagram.com/ Dan Sur

‹ wróć