Zamknij

Mel Gibson nie może sprzedać domu. Dla kupującego ma prezent

Redakcja
16.07.2018 12:05
Mel Gibson nie może sprzedać domu. Dla kupującego ma prezent
fot. LFI/Avalon.red/REPORTER

Mel Gibson postanowił wystawić na sprzedaż swoją luksusową willę. Problem w tym, że od roku nie może znaleźć kupca. Aktor zdecydował, że aby zachęcić potencjalnych klientów, przygotuje dodatkowy prezent dla tego, kto zdecyduje się na nieruchomość.

Mela Gibsona nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Australijsko-amerykański aktor zagrał tyle doskonałych ról, że już za życia został ikoną światowego kina. Doskonale radzi sobie również jako reżyser oraz producent filmowy. Wśród jego dokonań znajdują się między innymi takie obrazy jak „Zabójcza broń”, „Braveheart”, „Patriota” czy „Pasja”. Trudno się więc dziwić, że gwiazdor zarobił prawdziwą fortunę i mógł pozwolić sobie na zamieszkanie w dowolnym miejscu.

Mel Gibson po dekadzie sprzedaje willę

Przeszło 10 lat temu Gibsona zauroczyła luksusowa willa w Malibu, która należała do innego znanego aktora, Davida Duchovnego. Panowie doszli do porozumienia i posiadłość zmieniła właściciela. Rok temu gwiazda „Zabójczej broni” doszła jednak do wniosku, że pora na zmianę miejsca. Budynek i posesja zostały wystawione na sprzedaż. Jak do tej pory nikt jednak nie zdecydował się na zakup.

Willa z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Urządzona jest w stylu Tudorów, posiada dwa baseny wraz z domkiem kąpielowym. Rodzina i znajomi mogą przebywać w specjalnie dla nich przeznaczonym domu gościnnym. Z okien można podziwiać malowniczy ocean. Skąd więc brak zainteresowania ze strony innych gwiazd?

EN_01244546_3376

Willa Gibsona z prezentem

Być może problemem jest ogromna wartość posiadłości. Aktualnie aktor zdecydował się na obniżenie ceny mniej więcej o jedną szóstą. Nie zmienia to jednak faktu, że potencjalny kupiec musi wydać równowartość około 74 milionów złotych. Z pewnością to cena zaporowa nawet dla wielu bogatych celebrytów. Dlatego Mel Gibson postanowił przygotować prezent dla osoby, która zdecyduje się na kupno domu. Podarunek nie jest byle jaki, gwiazdor oferuje bowiem roczne członkostwo w prestiżowym klubie tenisowym. Jego wartość to, bagatela, 100 tysięcy dolarów. Być może to skusi kogoś do zamieszkania w Malibu?

RadioZET.pl/MF