Zamknij

Mel Thompson nie żyje. Znana youtuberka miała 35 lat. Cierpiała na rzadką chorobę

28.09.2021 14:48
Mel Thompson nie żyje
fot. screen: Instagram / @mel.thomp

Nie żyje Mel Thompson, popularna youtuberka zajmująca się między innymi wizażem. O jej śmierci poinformował zrozpaczony mąż. Internetowa gwiazda cierpiała na rzadką chorobę genetyczną, zespół Ehlersa-Danlosa. Miała czworo dzieci.

Nie żyje Mel Thompson. Znana youtuberka miała zaledwie 35 lat

Nie żyje Mel Thompson, znana  youtuberka, którą widzowie uwielbiali za niezwykle profesjonalne materiały dotyczące wizażu. Informację o jej śmierci przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych mąż Puffin Thomspon, z którym miała czwórkę dzieci. Mel miała odejść w niedzielę 26 września. Nie poinformowano o oficjalnej przyczynie śmierci 35-latki, jednak jeden z jej przyjaciół zdradził, że chorowała na niezwykle rzadką chorobę,  zespół Ehlersa-Danlosa.

Ta niezwykle rzadka przypadłość występuje u jednej osoby na około 5 tysięcy urodzeń. Choroba wywołuje mutacje tkanki łącznej, a także mutacje genów kodujących struktury kolagenu. Nie wiadomo jednak, czy to właśnie ona doprowadziła do śmierci Thompson. Youtuberka mogła pochwalić się 169 tysiącami subskrybentów w serwisie YouTube i ponad 57 tysiącami fanów na Instagramie. W sieci pojawiły się liczne komentarze zrozpaczonych wielbicieli zmarłej.

Mel Thompson nie żyje. Youtuberka zmarła w wieku 35 lat

W mediach społecznościowych pojawił się emocjonalny wpis męża Mel Thompson. Za pośrednictwem profilu zmarłej na Instagramie opublikował zdjęcia z ukochaną żoną.

- Mel niestety wczoraj zmarła. Naprawdę ciężko wybrać tylko 10 zdjęć. Straciliśmy piękną osobę. Chciałem tylko pokazać uśmiechy, które przyniosła. Musiałem odpowiadać na tak wiele wiadomości od ludzi, którzy po prostu ją odwiedzali, nawet nie wiedząc o jej odejściu. Wspaniale jest widzieć, jak była kochana (...) Będę ją nadal kochał i zawsze za nią tęsknił. Była filarem dla naszej rodziny. Dzieci rozmawiały z nią bez przerwy, a ona ciągle rozmawiała z nimi i próbowała im pomóc w ich sprawach. I bez względu na to, jak źle się czuła, nadal ocierała się o moje plecy, kiedy przyszedłem i wskoczyłem na łóżko obok niej, podczas gdy ona niestrudzenie pracowała nad wyrzuceniem zawartości. Wszyscy wiedzą, jaka była utalentowana jako artystka, ale najbliżsi wiedzą, jaka była naprawdę wspaniała. Zrobiłaby wszystko, by pomóc każdemu bez namysłu. Chciałbym ją odzyskać - czytamy.

Bliskim i przyjaciołom Mel Thompson składamy kondolencje.