Zamknij

Melania Trump i Donald Trump mają kryzys w małżeństwie? To nagranie mówi samo za siebie [WIDEO]

Sylwia Wamej
15.01.2020 12:13
Melania i Donald Trump
fot. Polaris Images/East News

Melania Trump i Donald Trump mają kryzys w małżeństwie? W sieci pojawiło się nagranie z meczu futbolu w Nowym Orleanie, na którym widać, że ich związek raczej nie należy do udanych.

Melania Trump i Donald Trump mają kryzys? To naganie zdradza wiele

Melania Trump i Donald Trump przechodzą przez kryzys małżeński? O tym, że w małżeństwie pary nie dzieje się najlepiej mówiło się od dawna, natomiast najnowsze krótkie wideo jest tego potwierdzeniem. Zresztą jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia miała miejsce sytuacja, w której Donald Trump pokazał, że niespecjalnie przejmuje się ukochaną. Prezydent USA zapytany o to, co dostanie od niego w prezencie Melania, odpowiedział, że ma dla żony... piękną kartkę.

W poniedziałek Donald Trump i jego żona gościli na meczu futbolu w Nowym Orleanie. Przed odśpiewaniem hymnu para prezydencka pojawiła się na boisku. Donald Trump w pewnym momencie wziął za rękę swoją małżonkę, jednak ona wyraźnie skrzywiła się i odsunęła od męża.

Melania Trump i Donald Trump. Kiedy się pobrali?

Melania Trump wyszła za mąż za Donalda Trumpa w styczniu 2005 roku. Ceremonia ślubna odbyła się w kościele episkopalnym, Bethesda-by-the-Sea w Palm Beach na Florydzie. Z kolei wesele z udziałem 300 gości miało miejsce w należącym do Donalda Trumpa rezydencji Mar-a-lago. W marcu 2006 roku para przywitała na świecie syna Barrona Trumpa.

Zagłosuj

Czy Melania i Donald Trump są ze sobą szczęśliwi?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW