Zamknij

Melanie Griffith znów walczy z nowotworem

Redakcja
19.09.2017 14:59
Melanie Griffith
fot. EAST NEWS

Światowej sławy aktorka Melanie Griffith znów walczy z nowotworem. Po niemal 8 latach reemisji choroba powróciła. Jaki jest stan zdrowia gwiazdy?

Magazyn US Weekly poinformował, że po ośmiu latach od pokonania raka skóry Melanie Griffith znów zmaga się z nowotworem. Podobno choroba została wykryta w bardzo wczesnym stadium, dzięki czemu udało się uniknąć większych komplikacji. Aktorka przeszła zabieg usunięcia chorych komórek i wraca już do zdrowia. Jak przekazują media, gwiazda sama regularnie kontroluje swoje zdrowie i dokładnie obserwuje, co się z nią dzieje. To właśnie ona sama zauważyła niepokojącą zmianę i udała się z nią do lekarza.

Przez wiele lat Melanie Griffith była jedną z wziętych hollywoodzkich aktorek. Małżeństwo z Antonio Banderasem dodatkowo wzmagał zainteresowanie mediów jej osobą. Niestety, od dłuższego już czasu kariera Griffith właściwie się zatrzymała. Aktorka, z ikony Hollywood, stała się ofiarą "upiększania" ciała, poddała się szeregowi operacji, które całkowicie zmieniły jej twarz. Rozwód z Banderasem, załamanie kariery - to wszystko przekładało się na jej samopoczucie i być może także zdrowie.

Na szczęście Melanie wraca do sił, choć nadal przebywać będzie pod opieką lekarzy.

Trzymamy za nią kciuki.

RadioZEt.pl/SA