Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Melanie Griffith znów walczy z nowotworem

19.09.2017 14:59

Światowej sławy aktorka Melanie Griffith znów walczy z nowotworem. Po niemal 8 latach reemisji choroba powróciła. Jaki jest stan zdrowia gwiazdy?

Melanie Griffith fot. EAST NEWS

Magazyn US Weekly poinformował, że po ośmiu latach od pokonania raka skóry Melanie Griffith znów zmaga się z nowotworem. Podobno choroba została wykryta w bardzo wczesnym stadium, dzięki czemu udało się uniknąć większych komplikacji. Aktorka przeszła zabieg usunięcia chorych komórek i wraca już do zdrowia. Jak przekazują media, gwiazda sama regularnie kontroluje swoje zdrowie i dokładnie obserwuje, co się z nią dzieje. To właśnie ona sama zauważyła niepokojącą zmianę i udała się z nią do lekarza.

Przez wiele lat Melanie Griffith była jedną z wziętych hollywoodzkich aktorek. Małżeństwo z Antonio Banderasem dodatkowo wzmagał zainteresowanie mediów jej osobą. Niestety, od dłuższego już czasu kariera Griffith właściwie się zatrzymała. Aktorka, z ikony Hollywood, stała się ofiarą "upiększania" ciała, poddała się szeregowi operacji, które całkowicie zmieniły jej twarz. Rozwód z Banderasem, załamanie kariery - to wszystko przekładało się na jej samopoczucie i być może także zdrowie.

Na szczęście Melanie wraca do sił, choć nadal przebywać będzie pod opieką lekarzy.

Trzymamy za nią kciuki.

RadioZEt.pl/SA

Oceń
Tagi