Zamknij

Melissa Etheridge straciła syna. 21-latek był uzależniony od narkotyków

Sylwia Wamej
14.05.2020 14:21
Melissa Etheridge
fot. Mayer/ Face To Face/ East News

Melissa Etheridge straciła syna. Amerykańska piosenkarka ogłosiła smutną wiadomość za pomocą mediów społecznościowych. Syn gwiazdy zmarł po przedawkowaniu silnych leków przeciwbólowych. "Mam złamane serce" - napisała 58-letnia artystka.

Melissa Etheridge straciła syna. 21-latek był uzależniony od narkotyków

Melissa Etheridge straciła ukochanego syna, którego miała razem z byłą partnerką - Julie Cypher. Z jej wpisu w mediach społecznościowych wynika, że 21-latek był uzależniony od narkotyków.

"Dzisiaj dołączyłam do setek tysięcy rodzin, które straciły ukochaną osobę przez uzależnienie od opioidów. Mój syn Beckett, który miał zaledwie 21 lat, próbował przezwyciężyć swój nałóg, ale w końcu mu uległ. Mam złamane serce. Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy odezwali się z kondolencjami, czuję ich miłość i szczery smutek" - napisała artystka.

Beckett Cypher był synem Julie Cypher, którą Melissa Etheridge poznała w latach 80. Cypher po rozwodzie z mężem związała się z Melissą Etheridge. Beckett i jego siostra Bailey zostali poczęci w wyniku sztucznego zapłodnienia. Związek obu pań rozpadł się w 2000 roku. Po rozstaniu z Cypher, Melissa związała się z Tammy Lynn Michaels.

Melissa Etheridge: Kim jest amerykańska piosenkarka?

Melissa Etheridge to amerykańska piosenkarka i gitarzystka. Głośno zrobiło się o niej w 1988 r. po wydaniu debiutanckiego albumu. Dzięki singlowi "Bring Me Some Water"  dostała pierwszą nominację do Grammy. 58-letnia gwiazda nagrała 14 studyjnych albumów. 25 lutego 2007 roku  Melissa otrzymała Oscara w kategorii "najlepsza oryginalna piosenka filmowa"  za piosenkę " I Need to Wake Up"- główny motyw w dokumencie "Niewygodna parawda".

Najnowszy singiel Melisyy The Medicine Show" miał premierę w 2019 roku.

RadioZet.pl/SW