Zamknij

Melissa Rauch urodziła. Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" została mamą

Sylwia Wamej
05.05.2020 18:05
Melissa Rauch
fot. Face to Face/ Reporter/ East News

Melissa Rauch urodziła. Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła chłopca, którego nazwała imieniem Brooks. Mąż gwiazdy nie mógł być przy porodzie, jednak towarzyszył swojej ukochanej online.

Melissa Rauch urodziła. Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" po raz drugi została mamą

Melissa Rauch po raz drugi została mamą. Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" urodziła chłopca, którego nazwała Brooks. Ukochany aktorki nie mógł być co prawdaobecny przy porodzie, lecz na szczęście wspierał ją online.

"Żadne słowa nie są w stanie opisać mojej wdzięczności za to, że ten mały chłopiec dołączył do naszej rodziny" - napisała dumna mama małego Brooksa.

Gwiazda we wpisie podziękowała również personelowi medycznemu, który szczególnie narażony jest na zarażenie się koronawirusem.

"Jego przyjście na świat było możliwe, w niemałej części, dzięki bohaterom pierwszej linii - pielęgniarkom i lekarzom, którzy przychodzą do pracy każdego dnia, aby mieć pewność, że życie idzie naprzód, niezależnie od okoliczności" - napisała Melissa.

Jak się okazuje, ukochany aktorki mógł być tego dnia przy porodzie, gdyż dostał od lekarzy specjalne pozwolenie. Musiał jednak zostać w domu z ich trzyletnią córeczką. Na szczęście wspierał swoją żonę online.

"Nie było wyjścia. (...) Pielęgniarki, lekarz i mój mąż (który dołączył do mnie na FaceTime, aby zobaczyć narodziny syna) ostatecznie sprawili, że poczułam się bezpieczna i chroniona"  - wyznała 39-letnia aktorka.

Melissa Rauch prywatnie: Kto jest jej mężem?

Mężem gwiazdy jest scenarzysta Winston Beigel, z którym Melissa ma dwójkę dzieci: Córkę i synka. Para pobrała się w 2007 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW