Zamknij

Mem z Trzaskowskim jako "ciastkiem do kawy" podbija sieć. Jak zareagował Trzaskowski?

09.07.2020 16:47
Rafał Trzaskowski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS

Mem z Rafałem Trzaskowskim jako ciasteczkiem do kawy od kilku dni krąży po sieci. Na wiecu w Szczecinie jedna z fanek pokazała obrazek kandydatowi na prezydenta. Zdjęcie z reakcją Trzaskowskiego trafiło na Instagram. 

Mem z Rafałem Trzaskowskim jako ciastkiem do kawy powoli staje się hitem internetu. Kandydat na prezydenta miał okazję zobaczyć zabawny obrazek na wiecu w Szczecinie, gdy jedna z wielbicielek przystojnego kandydata pokazała mu mema w telefonie. Prezydent stolicy chyba polubił swój internetowy wizerunek "Rafała Ciastkowskiego" - jak nazywają go w komentarzach fanki - bo zdjęcie trafiło na jego Instastory. 

Emocje przed druga turą wyborów prezydenckich 2020 powodują wysyp żartów na temat obu kandydatów. W mediach społecznościowych krążą śmieszne memy o Rafale Trzaskowskim i Andrzeju Dudzie oraz wpadki i najśmieszniejsze teksty z kampanii wyborczej. Sporym zainteresowaniem cieszą się także prywatne zdjęcia Rafała Trzaskowskiego, na których pozuje z żoną i dziećmi. Od pewnego czasu furorę w sieci robi profil Małgorzaty Trzaskowskiej na Instagramie. W ramach ocieplania wizerunku żona włodarza stolicy zamieszcza sporo rodzinnych fotografii, m.in. zdjęcia ze ślubu z Rafałem Trzaskowskim oraz siostrę bliźniaczkę. 

Małgorzata Trzaskowska ma siostrę bliźniaczkę. Pokazała zdjęcie z rodzeństwem [FOTO]

Mem z Rafałem Trzaskowskim jako ciastkiem do kawy jest hitem internetu 

Rafał Trzaskowski miał okazje przekonać się, co krąży o nim w sieci podczas wiecu w Szczecinie. Gdy podszedł do trybun, młoda dziewczyna wyciągnęła telefon i zapytał go, czy widział popularnego mema. Polityk najwyraźniej zrozumiał o co chodzi, bo gag z ciasteczkiem wyraźnie go rozbawił. Zdjęcie uwieczniające scenkę z fanką zostało opublikowane na Instastory. Teraz mem z Trzaskowskim w postaci ciastka do kawy ma spore szanse stać się przedwyborczym hitem internetu.

Zobaczcie, co dokładnie rozbawiło kandydata na prezydenta. 

Debata prezydencka: najlepsze memy z debaty Dudy i Trzaskowskiego [GALERIA]

rafal trzaskowski memy
fot. Instastory:@trzaskowskirafal
trzaskowski mem kawa

Posłuchaj podcastu