Zamknij

Mena Suvari jest w ciąży. Gwiazda "American Beauty" spodziewa się pierwszego dziecka [FOTO]

22.10.2020 16:32
Mena Suvari
fot. Rex Features/ East News

Mena Suvari, znana widzom z filmowego hitu "American Beauty" jest w ciąży. Będzie to pierwsze dziecko 41-letniej aktorki. Chłopiec, czy dziewczynka?

Mena Suvari spodziewa się dziecka. Dla  41-letniej gwiazdy "American Beauty" będzie to pierwsze dziecko. Wiadomo, że gwiazda urodzi synka. Ojcem dziecka jest trzeci mąż aktorki - Michael Hope. Jak mówiła w wywiadach Mena, o potomka starała się z ukochanym dość długo. W pewnym momencie przestała jednak o tym myśleć.

"Byłam tym tak bardzo zmęczona, że przestałam o tym myśleć i wybrałam się w podróż do Gruzji, gdzie miałam plan zdjęciowy" - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla magazynu "People". Widząc pewne symptomy ciąży, gwiazda postanowiła wykonać test ciążowy, który okazał się pozytywny.

Zobacz też: Kelly Rowland jest w ciąży. Gwiazda po raz drugi zostanie mamą 

Mena Suvari w ciąży. Gwiazda przywita na świecie pierwsze dziecko [FOTO]

 "Pod koniec lipca pojawiły się kolejne objawy i zdecydowałam się zrobić test ciążowy. Był pozytywny. To była ogromna niespodzianka i absolutny cud. To było coś, czego pragnęliśmy od samego początku, ale po tylu porażkach, kilka miesięcy wcześniej daliśmy sobie spokój. I może to, że wreszcie odpuściłam, sprawiło, że się udało" - podkreśliła gwiazda w rozmowie z "People".

Mena Suvari zaistniała w świadomości widzów rolą w  filmie "American Beauty". Za kreację Angeli była nominowana do nagrody BAFTA w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Zdobyła też nominację do nagrody Gildii Aktorów Ekranowych za występ w czwartym sezonie serialu HBO "Sześć stóp pod ziemią".

Mena radosną nowiną podzieliła się oczywiście ze swoimi obserwatorami, publikując zdjęcie zaokrąglonego brzuszka. "Największy, najcenniejszy dar pojawił się na naszej drodze (...) Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęłam" - czytamy na profilu Meny.

RadioZet.pl