Zamknij

Michael Douglas ma nawrót raka? Niepokojące doniesienia zagranicznych mediów

Maciej Friedrich
24.10.2019 15:28
Michael Douglas ma nawrót raka? Niepokojące doniesienia zagranicznych mediów
fot. Shutterstock.com

Michael Douglas, jeden z największych gwiazdorów Hollywood, wygrał walkę z rakiem. Niestety, doniesienia zagranicznych mediów nie nastrajają optymistycznie. Jeden z lekarzy podejrzewa, że aktor walczy z nawrotem choroby nowotworowej.

Michael Douglas to jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Aktor, scenarzysta i producent stał się jedną z legend światowego kina, a jego kreacje w filmach takich jak oscarowy "Wall Street" czy "Nagi instynkt" przeszły do historii. Na swoim koncie ma dwie statuetki Oscara, dwa Złote Globy i całą masę innych nagród i wyróżnień. Prywatnie od 2000 roku jest mężem Catheriny Zety-Jones.

W sierpniu 2010 roku u Michaela Douglasa zdiagnozowano zaawansowane stadium nowotworu gardła. Podczas ciężkiej walki z chorobą aktor schudł ponad 15 kilogramów, jednak ostatecznie stan jego zdrowia uległ poprawie. Na początku 2011 roku ogłosił, że pokonał raka. Niestety, zagraniczne media donoszą, że to nie koniec walki Douglasa z nowotworem.

Michael Douglas ma nawrót raka? Doniesienia zagranicznych mediów

"Globe" donosi, że aktor znów może walczyć z nowotworem. Na łamach magazynu wypowiedział się lekarz, który twierdzi, że aktor w ostatnich miesiącach znacznie stracił na wadze. Ma to być skutkiem nawrotu raka.

- Były pogłoski, że kilka miesięcy temu nie dbał o siebie. Teraz jego wygląd wydaje się potwierdzać najgorsze podejrzenia ludzi, że rak przez to powrócił - informuje źródło "Globe".

Lekarz na łamach magazynu stwierdził wręcz, że "aktor może mieć przed sobą zaledwie sześć miesięcy życia". Miejmy nadzieję, że to tylko medialne spekulacje, a Michael dożyje tak sędziwego wieku, jak jego ojciec. Kirk Douglas skończył 102 lata.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd Hollywood?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF