Zamknij

Michał Baryza w żałobie. Gwiazdor "Top Model" nie może pogodzić się ze śmiercią babci

Sylwia Wamej
13.02.2020 10:16
Michał Baryza
fot. Michał Wargin/ East News

Michał Baryza, gwiazdor "Top Model" opublikował osobisty wpis, w którym wspomina zmarłą babcię. Finalista programu TVN wciąż nie może pogodzić się z jej śmiercią.

Michał Baryza w żałobie. Model nie może pogodzić się ze śmiercią babci

Michał Baryza, finalista "Top Model" w najnowszym wpisie na Instagramie wspomina zmarłą przed kilkoma miesiącami babcię. 27-letni model wciąż nie może pogodzić się z jej śmiercią. Na swoim profilu opublikował wspólne zdjęcie z babcią.

"Są marzenia, które się już nigdy nie spełnią. To Ty robiłaś i uczyłaś mnie, jak się robi najlepsze pączki na ziemi. Dzisiaj bez Ciebie to już nie to samo. Co ja zrobię? Powinniśmy już razem robić ciasto, dorzucać drożdże, jajka, mleko. Kręcić wszystko i czekać, aż urośnie. Tylko bez Twojej ręki, moje pączki już będą nijakie. Wróć chociaż na chwilkę, pokaż się, że jesteś, że Ty nigdzie nie poszłaś. Zjedz z nami ciastko, napieczemy paczków dla całej rodziny. Babciu... Przecież to się nie może tak skończyć. Już teraz? Tak szybko. Za szybko. Pamiętajcie o swoich bliskich, bo macie ich tylko raz. Doceniałem każdy dzień, chociaż nigdy nie sądziłem, że kiedyś będzie ostatni. Basia ❤️ Kocham Cię, Twój wnuczek" - napisał Michał Baryza.

Michał Baryza wspomina babcię

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy wspierają Michała Baryzę. "Nie ma jej przy tobie, lecz na zawsze pozstanie w sercu",  "bardzo pięknie napisałeś, tak od serca"  - pisali fani. To nie pierwszy raz, gdy Michał Baryza wspomina babcię. W listopadzie również zamieścił bardzo emocjonalny wpis i wspólne zdjęcie.

Michał Baryza jest finalistą 4. edycji "Top Model". 27-letni model doszedł do finału, zajmując drugie miejsce.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW