Zamknij

Michał Koterski bardzo przytył do roli Edwarda Gierka. Zdradził, ile teraz waży

15.10.2020 11:16
Michał Koterski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Michał Koterski, przygotowując się do roli Edwarda Gierka, przytył aż 20 kilogramów. Gwiazdor chce zrzucić zbędne kilogramy. Na swoim Instagramie zdradził, ile teraz waży i do jakiej wagi chciałby wrócić.

Michał Koterski do roli Edwarda Gierka musiał przytyć aż 20 kilogramów. Po zakończeniu zdjęć gwiazdor podkreślił, że chciałby zrzucić zbędne kilogramy. Koterski opublikował na Instagramie zdjęcie z siłowni, na którym pozuje z trenerem personalnym. Pod jego okiem chciałby wrócić do swojej wagi, która wynosiła 84 kilogramy. Aktor wyznał, że teraz waży aż 104 kilogramy.

"Ostre Cięcie !!! Koniec laby, wracamy do gry! !!! W dwa i pół miesiąca przytyłem do filmu 20 kg, wazę teraz 104 kg. Jak myślicie, czy w dwa i pół miesiąca uda mi się wrócić do starej wagi, czyli 84 kg ??  - napisał Michał Koterski.

Zobacz też:  Michał Koterski w Radiu ZET: "Odstawiłem wszystkie środki zmieniające świadomość - łącznie z alkoholem. Zobaczyłem jakie życie jest fajne" [WIDEO] 

Michał Koterski do roli w "Gierku" przytył 20 kilogramów. Zdradził, ile teraz waży

Fani w komentarzach dopingują i dodają otuchy aktorowi. Zdjęcie skomentował m.in. kolega z planu "Gierka"- Rafał Zawierucha, który, jak wynika z komentarza, chodzi razem z Koterskim grać w squasha. "Zejdzie, widzimy się na squash" - skomentował Rafał Zawierucha.

Michał Koterski zagra główną rolę w filmie "Gierek". Partnerować mu będzie na ekranie Małgorzata Kożuchowska, która zagra żonę Edwarda Gierka - Stanisławę. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Ewę Ziętek, Jana Frycza, Agnieszkę Więdłochę, Klaudię Halejcio oraz Krzysztofa Tyńca. Film trafi na ekrany kin 15 października 2021 roku.

RadioZet.pl