Zamknij

Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim. Zrobiła to przypadkiem?

Maciej Friedrich
01.10.2019 13:53
Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim. Zrobiła to przypadkiem?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Związek aktora Michała Koterskiego i znanej z „Top Model” Marceli Leszczak to już przeszłość? Wiele na to wskazuje. Modelka opublikowała w sieci wpis, który niedługo potem został usunięty. Wspomina w nim, że nie jest już z ojcem swojego dziecka.

Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak był głośno komentowany przez media. Kontrowersyjny aktor i modelka, która popularność zyskała dzięki programowi „Top Model”, zaczęli spotykać się na początku 2017 roku. Wiele osób miało odradzać Marceli związek z aktorem, który miał za sobą problemy z narkotykami i alkoholem. Tymczasem popularny Misiek nie ukrywał, że ukochana pomogła mu pozbierać się i zerwać z nałogami.

 Michał Koterski w Radiu ZET: "Odstawiłem wszystkie środki zmieniające świadomość - łącznie z alkoholem. Zobaczyłem jakie życie jest fajne" [WIDEO]

W październiku 2017 roku na świat przyszło  dziecko Michała i Marceli, syn Fryderyk. Rodzice chętnie dzielili się swoją radością w mediach społecznościowych.

Michał Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem? Wpis modelki mówi wszystko

We wrześniu 2019 roku pojawiły się spekulacje na temat rozpadu związku Michała i Marceli. Para przestała się wzajemnie obserwować na Instagramie, nie pojawiały się również wspólne zdjęcia. Choć Koterski na swoim profilu publikował zdjęcie modelki i ich dziecka z opisem „Mój gang”, jeden z komentarzy Marceli na Instagramie zdaje się nie pozostawiać wątpliwości.

Niestety tatę mojego syna obraził jeden mężczyzna u mnie na Instagramie: „a twój mąż jest downem”.... I choć nie jesteśmy razem, napisałam mu jedynie, żeby zapamiętał ten komentarz, kiedy jego dziecko będzie miało dodatkowy chromosom – napisała finalistka „Top Model”.

Komentarz został szybko usunięty. Czyżby Marcela, broniąc ojca swojego dziecka, poinformowała o ich rozstaniu niechcący?

Zagłosuj

Myślisz, że Marcela i Michał się rozstali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF