Zamknij

Michał Koterski pokazał zdjęcie z młodości. Nawiązał do niełatwej przeszłości

Sylwia Wamej
25.03.2020 12:36
Michał Koterski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Michał Koterski pokazał zdjęcie z młodości. Aktor wziął udział w internetowej zabawie, która od kilku dni podbija sieć. Fotografią nawiązał do czasów, gdy zmagał się ze swoimi nałogami.

Michał Koterski pokazał zdjęcie sprzed 10 lat. Nawiązał do trudnej przeszłości

Michał Koterski śladem swoich kolegów po fachu wziął udział w internetowym wyzwaniu, które polega na publikacji zdjęć z dzieciństwa lub młodości. Koterski zdecydował się pokazać zdjęcie sprzed 10 lat.

"Wszyscy wrzucają, wrzucam i Ja. Cały stary Misiek na jednym zdjęciu. Zakazy są po to, żeby je łamać. Kto mnie zna z tamtych czasów, wie, że złamałem je wszystkie. Upadły anioł powstał z popiołów" - podkreślił aktor. Nie jest tajemnicą, że wiele lat temu syn Marka Koterskiego walczył z nałogami: alkoholem i narkotykami. Na szczęście udało mu się wygrać walkę z demonami.

Fanom stare zdjęcie przypadło do gustu. Niektórzy zastanawiają się, czy aktor zoperował sobie uszy. Jednak odpowiedź Koterskiego wszystko wyjaśnia. "Raczej klapnęły na starość"  - wyjaśnił gwiazdor.

Michał Koterski i Marcela Leszczak wrócili do siebie

Michał Koterski przez ten czas bardzo się zmienił. Zerwał z nałogami i założył rodzinę. Gwiazdor od kilku lat jest w związku z Marcelą Leszczak. Para doczekała się synka - Fryderyka. Jakiś czas temu rozstali się, jednak jak wynika z ich wywiadów i wpisów w mediach społecznościowych, znów są razem.

Zagłosuj

Bierzesz udział w internetowych wyzwaniach?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW