Zamknij

Michał Kwiatkowski pokazał nowego partnera. Niedawno rozwiódł się z mężem

04.08.2020 11:41
Michał Kwiatkowski
fot. Instagram:@michal_officiel

Michał Kwiatkowski ma nowego chłopaka. Brat Dawida Kwiatkowskiego pół roku temu ogłosił rozwód z Maximem Assenzą, a dziś opublikował zdjęcie z kolejnym wybrankiem. Kim jest nowy partner Michała Kwiatkowskiego?

Michał Kwiatkowski pochwalił się nowym partnerem na Instagrame. Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego, który do lat robi karierę wokalną we Francji, opublikował zdjęcie, na którym towarzyszy mu przystojny mężczyzna. Opis nie pozostawia wątpliwości, że Michał Kwiatkowski i jego nowy partner są w sobie szaleńczo zakochani. Internauci życzą parze szczęścia i mają nadzieję, że tym razem związek piosenkarza nie rozpadnie się tak szybko jak poprzedni. 

Brat Dawidka Kwiatkowskiego niedawno rozstał się z mężem, Maximem Assenzą, po pięciu wspólnie spędzonych latach. Para pobrała się w lipcu 2017 roku w paryskim urzędzie stanu cywilnego. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Pod koniec stycznia 2020 roku media donosiły o zakończeniu związku Kwiatkowskiego i Assenzy. Przyczyną miały być rozbieżne oczekiwania i wynikające z tego powodu nieporozumienia. Małżonkowie rozstali się jednak w pokojowej atmosferze i zachowali przyjacielskie relacje. 

Mariusz Kozak z "Gogglebox" pokazał nowego partnera  

Michał Kwiatkowski pokazał nowego partnera

Nowy partner Michała Kwiatkowskiego nazywa się Bixente Simonet i pochodzi z Hiszpanii. Podobnie jak Michał, jego wybranek jest zawodowo związany z muzyką. Z instagramowego profilu mężczyzny możemy wyczytać, że jest śpiewakiem i trenerem wokalnym w operze. 

Jak wspaniałe jest życie, gdy jesteś w moim świecie - wyznał pod wspólnym zdjęciem Michał Kwiatkowski. 

Ukochany polskiego piosenkarza również pochwalił się wspólnym zdjęciem na swoim profilu. Zrobił to już jednak dwa tygodnie temu. 

Posłuchaj podcastu