Zamknij

Michał Kwiatkowski rozwiódł się z mężem? "Mają inne oczekiwania"

Patrycja Chudolińska
31.01.2020 18:56
Michał Kwiatkowski
fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Michał Kwiatkowski i jego mąż Maxim Assenza zdecydowali się wziąć rozwód? Para jest ze sobą od pięciu lat. Znajomy z otoczenia zdradził, co się stało.

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza rozwodzą się?

Michał Kwiatkowski wziął ślub z Maximem Assenzą w lipcu 2017 roku. Wyjątkowa ceremonia odbyła się w Paryżu. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku, a wiadomość o ślubie przekazał m.in. brat Michała Kwiatkowskiego, wokalistka Dawid Kwiatkowski.

- Dziś mój brat wychodzi za mężczyznę swojego życia. Dziś jest jego dzień!!! Jest najszczęśliwszy i to najważniejsze. Trzymajcie kciuki za całą ceremonię - napisał trzy lata temu na swoim profilu.

Teraz okazuje się, że jedna z niewielu homoseksualnych par w polskim show-biznesie przeszła poważny kryzys. Jak donosi informator portalu Plotek.pl, małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Powodem tej decyzji miały być ponoć różnice, jeśli chodzi o oczekiwania i wizje przyszłości.

Znajomy Michała Kwiatkowskiego ujawnia szczegóły jego rozstania z Maximem

Informacji portalowi Plotek.pl udzieliła osoba z otoczenia małżonków.

- Michał i Maxim byli bardzo szczęśliwą parą, ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną. Wszystko odbyło się w łagodnej atmosferze wzajemnego szacunku. Są przyjaciółmi i nadal mają ze sobą kontakt - zdradził informator.

Ani Michał Kwiatkowski, ani jego małżonek nie odnieśli się na razie do doniesień mediów. Myślicie, że faktycznie postanowili rozpocząć nowy rozdział życia osobno?

RadioZET.pl/PCh