Zamknij

Michał Malitowski ożenił się. Jego żona pochwaliła się fotografią ze ślubu

Sylwia Wamej
07.01.2020 15:22
Michał Malitowski
fot. Tricolors/ East News

Michał Malitowski jest już po ślubie. Wybranką jurora "Tańca z gwiazdami" jest Yuliya Phillips, ukraińsko-australijska tancerka. Nowa ukochana tancerza pochwaliła się zdjęciami z uroczystości w sieci.

Michał Malitowski wziął ślub. Jego ukochana opublikowała zdjęcie z uroczystości

Michał Malitowski wziął ślub. Juror "Tańca z gwiazdami" ożenił się z Yuliyą Phillips, tancerką ukraińsko-australijską. Nowa wybranka Malitowskiego pochwaliła się zdjęciami z uroc

zystości w sieci. "Pan i pani Malitowscy" - napisała ukochana jurora "Tańca z gwiazdami". Pod romantycznym zdjęciem i postem posypały się ciepłe komentarze i mnóstwo gratulacji fanów.

Michał Malitowski we wrześniu 2019 roku rozstał się z pierwszą żoną

To już druga żona Michała Malitowskiego. Wcześniej tancerz i juror "Tańca z gwiazdami" związany był z tancerką, Joanną Leunis. Byli zakochani doczekali się prawie 4-letniej dziś córeczki. We wrześniu 2019 roku media obiegła informacja, że tancerz i jego ukochana postanowili się rozstać. Michał Malitowski wyznał też, że walczył z depresją.

Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia. Pomogli mi bliscy, rodzina i przyjaciele" - pisał kilka miesięcy temu.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW