Zamknij

Michał Malitowski stara się żoną o dziecko. Opowiedział też o ślubie

Sylwia Wamej
07.02.2020 10:45
Michał Malitowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Malitowski kilka tygodni temu poślubił Yuliyę Phillips, ukraińsko-australijską tancerkę. Juror "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że z ukochaną planują dziecko. Opowiedział też o niedawnym ślubie.

Michał Malitowski opoowedział o ślubie Yuliyą Phillips

Michał Malitowski kilka tygodni temu poślubił Yuliyę Phillips, ukraińsko-australijską tancerkę. Para pobrała się w Australii. W rozmowie z Jastrząbpost.pl Michał Malitowski opowiedział o ślubie i zdradził, że bardzo chciałby mieć dziecko z ukochaną.  Jak się również okazuje, Malitowski oświadczył się Yuliyi po dwóch tygodniach znajomości.

"Trzy tygodnie temu pobraliśmy się w Australii. To  był dla nas kameralny, bardzo ważny dzień. Była tam tylko bliska rodzina. Jest miłość, jest intymność, a potem dopiero dzielenie. Jako nowożeniec czuję się bardzo dobrze. Z moją byłą partnerką byłem przez 15 lat i nie byliśmy w małżeństwie, to nie było dla nas ważne, ale teraz jak już to skonsumowałem i jesteśmy razem, to w związku małżeńskim czuję się super. To był tylko i wyłącznie mój pomysł. Po dwóch tygodniach znajomości się oświadczyłem i ona za tym poszła" - wyznał Malitowski.

Michał Malitowski i Yuliya Phillips starają się o dziecko

Tancerz nie ukrywa, że nową ukochaną starają się o dziecko.

"Rozmawiamy. Julia nie jest w ciąży, ale odbywamy dużo treningów, żeby była. Może w przyszłości. Julia nie może się doczekać, żeby poznać moją córeczkę Lię, a później może będziemy myśleć o powiększeniu rodziny." - wyznał w rozmowie z Jastrzabpost.pl

Warto dodać, że Lia jest owocem związku Michała Malitowskiego z Joanną Leunis. Para rozstała się po 15 latach związku.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW