Zamknij

Michał Malitowski w podróży poślubnej. Jego żona pokazała piękne zdjęcia [FOTO]

Sylwia Wamej
09.01.2020 12:40
Michał Malitowski
fot. Piotr Molecki/ East News

Michał Malitowski niedawno wziął ślub z  tancerką - Yuliyą Phillips. Świeżo upieczona małżonka jurora "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się niedawno romantycznymi zdjęciami ze ślubu. Teraz pokazała, jak spędza z ukochanym podróż poślubną.

Michał Malitowski wziął ślub. Jego żona publikuje zdjęcia z podróży poślubnej

Michał Malitowski kilka miesięcy temu ogłosił, że rozstał się ze swoją pierwszą żoną - Joanną Leunis. Juror "Tańca z gwiazdami" nie był jednak długo sam. Szybko spotkał piękną i młodą tancerke ukraińsko-australijskiego pochodzenia, Yuliyę Phillips. Para wzięła ślub w australijskim Gacetown.

Świeżo upieczona żona jurora "Tańca z gwiazdami" dokumentuje na Instagramie podróż poślubną. Na InstaStories Yuliya publikuje fotografie, na których razem z mężem pije szampana i bawi się na łodzi. Nie brakuje też romantycznych pocałunków na plaży i plusków w basenie.

Yuliya Phillips
fot. Instagram.com/ Yuliya Phillips
Yuliya Phillips
fot. Instagram.comYuliya Phillips

Michał Malitowski zmagał się z depresją. Chciał popełnić samobójstwo

Michał Malitowski jeszcze kilka miesięcy temu opowiadał w wywiadach, ze jego związek z Joanną Leunis rozpadł się m.in. przez depresję tancerza. Juror "Tańca z gwiazdami" opowiadał, że miał taki moment w swoim życiu, że chciał popełnić samobójstwo. Jednak terapia i wsparcie przyjaciół postawiło tancerza na nogi.

"Pamiętam, że jak wpisywałem w Google'u hasło „jak popełnić samobójstwo?”, to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania. Ale byłem już taki bez sił, że nawet nie byłem w stanie tego zrobić" - mówił Michał Malitowski Michałowi Figurskiemu w programie "NieZŁY pacjent w Radiu Zet".

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW