Zamknij

Michał Malitowski pokazał się z nową partnerką. To piękna tancerka z Australii [ZDJĘCIE]

Judyta Wanicka
30.12.2019 14:47
Michał Malitowski
fot. Instagram:@mmalitowski

Michał Malitowski z nową partnerką na zdjęciu. Juror "Tańca z gwiazdami" pierwszy raz pojawił się na Instagramie z nową ukochaną. Yuliya Phillips, bo tak nazywa się nowa dziewczyna Michała Malitowskiego, pochodzi z Australii i jest popularną tancerką. 

Michał Malitowski i jego nowa dziewczyna Yuliya Phillips

Michał Malitowski, znany juror "Tańca z gwiazdami", pojawił się na Instagramie w towarzystwie nowej partnerki. Dziewczyna Michała Malitowskiego, Yuliya Phillips, opublikowała na swoim profilu zdjęcie romantycznego pocałunku. To pierwsza fotografia zakochanej pary wystawiona na widok publiczny. Michał Malitowski wyznał, że nie lubi obnosić ze sprawami sercowymi  w mediach społecznościowych, lecz dla pięknej ukochanej zrobił wyjątek. 

Najlepsza wigilia z moim jedynym - podpisała zdjęcie Yuliya.

Nie jestem fanem miłości wyrażanej na Instagramie, ale ty zasługujesz na wszystko. Kocham cię kochanie - odparł w komentarzu tancerz. 

Kim jest nowa partnerka Michała Malitowskiego?

Dziewczyna Michała Malitowskiego nazywa się Yuliya Phillips. Pracuje jako tancerka i instruktorka tańca towarzyskiego. Z jej oficjalnego profilu można wyczytać, że ma korzenie ukraińsko-australijskie i obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Jakiś czas temu Michał Malitowski opowiedział o pięknej ukochanej w rozmowie z "Fleszem".

Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też poznaliśmy się wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero, gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła kiedyś przez to samo. Mogliśmy rozmawiać o mojej chorobie, nie musiałem niczego udawać. Moi bliscy szybko ją polubili. To dla mnie bardzo ważne – opowiadał tancerz.

Michał Malitowski niedawno zakończył 17-letni związek z tancerką Joanną Leunis, z którą ma 3-letnią córkę Lię Michelle. W ostatnich miesiącach małżeństwa juror "Tańca z gwiazdami" zmagał się z ciężką depresją, która o mały włos nie popchnęła go do samobójstwa. Wkrótce jednak tancerz wyszedł na prostą i wrócił do programu.  

Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo. "Zbierałem tabletki, robiłem pętle"

Zagłosuj

Lubisz Michała Malitowskiego w roli jurora "Tańca z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw