Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Malitowski zakochany. Gwiazdor ma nową partnerkę. Kim jest jego dziewczyna?

28.10.2019 14:41

Michał Malitowski niedawno po 17 latach rozstał się ze swoją partnerką - Joanną Leunis. Jak donosi "Flesz" tancerz ma nową wybrankę.  Kim jest jego dziewczyna?

Michał Malitowski fot. Instagram.com/ Michał Malitowski

Michał Malitowski ma nową miłość

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się po 17. latach związku. Tancerz niedawno opowiadał za pośrednictwem mediów społecznościowych o trudnej sytuacji. Zdradził też, że cierpiał na depresję. Jak opowiedział w rozmowie z "Fleszem" w całej sytuacji nie jest dla niego najgorsze rozstanie, tylko to, w jaki sposób odnajdzie się w tym jego córka.

"Od jakiegoś czas oboje już chcieliśmy zakończyć związek, dlatego nie postrzegam tego jako tragedii. Czuję raczej ulgę. Trudniejszym tematem są moje relacje z córką i jej szczęście w nowej sytuacji " - mówił juror "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z "Fleszem".

Kim jest nowa partnerka Michała Malitowskiego?

Michał Malitowski zdradził też, jak ma na imię jego nowa wybranka i czym się zajmuje na co dzień. "Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też się poznaliśmy wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili" - wyjaśnił na łamach "Flesza".Michał Malitowski i Joanna Leunis byli razem 17 lat. Trzy lata temu na świat przyszła ich córka - Lia Michele.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

RadioZEt.pl/SW

Oceń