Zamknij

Michał Malitowski zakochany. Gwiazdor ma nową partnerkę. Kim jest jego dziewczyna?

Sylwia Wamej
28.10.2019 14:41
Michał Malitowski
fot. Instagram.com/ Michał Malitowski

Michał Malitowski niedawno po 17 latach rozstał się ze swoją partnerką - Joanną Leunis. Jak donosi "Flesz" tancerz ma nową wybrankę.  Kim jest jego dziewczyna?

Michał Malitowski ma nową miłość

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się po 17. latach związku. Tancerz niedawno opowiadał za pośrednictwem mediów społecznościowych o trudnej sytuacji. Zdradził też, że cierpiał na depresję. Jak opowiedział w rozmowie z "Fleszem" w całej sytuacji nie jest dla niego najgorsze rozstanie, tylko to, w jaki sposób odnajdzie się w tym jego córka.

"Od jakiegoś czas oboje już chcieliśmy zakończyć związek, dlatego nie postrzegam tego jako tragedii. Czuję raczej ulgę. Trudniejszym tematem są moje relacje z córką i jej szczęście w nowej sytuacji " - mówił juror "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z "Fleszem".

Kim jest nowa partnerka Michała Malitowskiego?

Michał Malitowski zdradził też, jak ma na imię jego nowa wybranka i czym się zajmuje na co dzień. "Ma na imię Julia. Pochodzi z Australii, tam też się poznaliśmy wieki temu. Nie utrzymywaliśmy kontaktu, mimo że przez jakiś czas pracowała jako instruktorka w mojej szkole w Hongkongu. Dopiero gdy usłyszała o moich problemach, napisała do mnie, że mnie rozumie, bo ona też przechodziła przez to samo. Moi bliscy szybko ją polubili" - wyjaśnił na łamach "Flesza".Michał Malitowski i Joanna Leunis byli razem 17 lat. Trzy lata temu na świat przyszła ich córka - Lia Michele.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW