Zamknij

Michał Olszański wyrzucony z TVP? "Po 21 latach nadszedł czas rozstania"

25.08.2020 14:22
Michał Olszański
fot. Damian Klamka/ East News

Michał Olszański nie będzie już prowadzącym program "Magazyn Ekspresu Reporterów". Dziennikarza zastąpi nowy prowadzący - Mirosław Rogalski. "Po 21 latach nadszedł czas rozstania z TVP" - mówi w rozmowie z portalem Wirtualne Media Michał Olszański.

Michał Olszański nie będzie już prowadzącym program "Magazyn Ekspresu Reporterów". Po 21 latach dziennikarz żegna się z programem. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, dziennikarz został odsunięty od prowadzenia programu.

"Po 21 latach nadszedł czas rozstania z TVP. Nie będę miał okazji, by na antenie podziękować widzom, dlatego czynię to tutaj. To był zaszczyt gościć w Państwa domach we wtorki wieczorem, ogromna radość z faktu, że prezentujemy uczciwy, rzetelny i ciekawy program. Szacunek i podziękowanie za to, że Państwo tak reagowali na nasze reportaże" - skomentował w rozmowie z portalem Wirtualne Media Michał Olszański.

Michał Olszański rozstał się z programem "Magazyn Expresu Reporterów". Kto zastąpi dziennikarza?

Jak podaje serwis Wirtualne Media, nowym prowadzącym ma zostać Mirosław Rogalski. "Magazyn Ekspresu Reporterów" to program TVP, w którym nadawane są reportaże interwencyjne. Program zadebiutował w październiku 1999 roku. Od początku gospodarzem był Michał Olszański. Z kolei niektóre wydania programów w trakcie urlopów Olszańskiego prowadziła Marta Kielczyk, Barbara Włodarczyk i Mirosław Rogalski.

Michał Olszański przez 10 lat do 2019 roku prowadził "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Wirtualne Media