Zamknij

Michał Piróg bojkotuje taneczne show TVP i pokazuje Telewizji Polskiej "środkowy palec". Tłumaczy, dlaczego

Redakcja
06.02.2019 16:32
Michał Piróg zbojkotował nowy program TVP
fot. Instagram.com/ Michał Piróg

Michał Piróg znany jest ze swojej rozbrajającej szczerości. Na Instagramie zapowiedział, że nie przyjmie udziału w nowym show Telewizji Polskiej "Dance Dance Dance". Zrobił to za pomocą pokazania środkowego palca. Wytłumaczył, dlaczego tak emocjonalnie zareagował.

Michał Piróg zbojkotował show Telewizji Polskiej

Michał Piróg otrzymał propozycję wystąpienia w nowym programie tanecznym TVP 1 "Dance Dance Dance". To show, w którym widzowie będą mogli zobaczyć polskie gwiazdy, odtwarzające układy ze znanych teledysków m.in. Michaela Jacksona czy Justina Timberlake'a. Wiadomo, że w jury zasiądzie Ewa Chodakowska. Podobną propozycję oceniania uczestników dostał Michał Piróg. Nie przyjął jednak oferty TVP, a swoją odmowę podkreślił pokazaniem środkowego palca na zdjęciu.

Michał Piróg pokazał "faka" TVP

 – Kiedy publiczna pyta czy zatańczę #dance #dance #dance ja odpowiadam... TAK ALE TYLKO na waszej pożegnalnej imprezie  – napisał Piróg na Instagramie. Dodał też, że –  są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy zarówno popierających Michała, jak i tych krytycznych.

Gwiazdor w kolejnym poście wyjaśnił, o  co dokładnie mu chodziło. – Posmutniałem, kiedy przeczytałem pod poprzednim postem, że zarzuca się mi mowę nienawiści, która jest mylona z moim niezbywalnym prawem do bojkotowania placówek, organów i instytucji z których obecna polityka się nie zgadzam. – napisał Piróg.

W dalszej części wpisu podkreślił, że nie interesuje go moralność innych osób, a w wolnym kraju każdy może robić to, co chce.

 – Nie interesuje mnie również moralność innych osób jak i ich przekonania lub ich brak. Każdy w wolnym kraju może robić co chce. To trochę jak z tolerancja ... nie można będąc tolerancyjnym, akceptować przejawów dyskryminacyjnych czy wandalizmu lub przestępstwa, tylko dlatego, że jest się tolerancyjnym  dodał na koniec. Temat gorący, więc pod postem nie zabrakło emocjonującej dyskusji fanów.

radioZET.pl/ SW