Zamknij

Michał Piróg komentuje reportaż TVP o Kindze Rusin. Mocne słowa tancerza

Sylwia Wamej
18.02.2020 16:29
Michał Piróg
fot. Adam Jankowski/Reporter/ East News

Michał Piróg odniósł się do głośnego reportażu TVP o Kindze Rusin. Tancerz nie szczędził krytycznych słów pod adresem Telewizji Polskiej.

Michał Piróg broni Kingi Rusin. Tancerz skrytykował TVP

Michał Piróg postanowił skomentować kontrowersyjny reportaż o Kindze Rusin na antenie Telewizji Polskiej. Choreograf nie szczędził krytycznych słów pod adresem TVP. Michał Piróg określił to, co robi Telewizja Polska mianem "dna".

"Po ostatnim materiale w TVP, który był atakiem na m.in Kingę Rusin, Borysa Szyca, całą grupę ludzi o odmiennych poglądach do tych reprezentowanych przez obecny rząd, stację TVN. Mogę powiedzieć tylko jedno. TVP udowodniło, że dno jest znacznie niżej, niż mogło się wydawać. Skandalem jest, jak bezpardonowo rząd steruje mediami. Ta prymitywna szopka odbywa się za nasze pieniądze drodzy państwo i to nie tylko w telewizji" - podkreślił Michał Piróg. Gwiazdor "Top Model" użył jeszcze odpowiednich hasztagów, którymi wyraził dezaprobatę wobec TVP: "TVP podziękuję", "Nie oglądam",  "wstyd".

Kinga Rusin chce pozwać TVP oraz autorów głośnego reportażu o niej samej

Post Michała Piróga wsparło mnóstwo osób z branży oraz fanów.

Przypomnijmy, że Kinga Rusin w związku z szokującym reportażem o niej samej zapowiedziała, że poda TVP oraz autorów materiału do sądu. Chodzi o to, w jaki sposób stacja przedstawiła Rusin po aferze ze zdjęciem z Beyonce. Kinga Rusin opublikowała mocny wpis, który zaadresowała do Telewizji Polskiej. Kinga wytknęła stacji szereg błędów, kłamstwo oraz manipulację.

Zagłosuj

Oglądasz Telewizję Polską?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW