Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Piróg spotkał w Warszawie mężczyznę, który pomógł mu podczas „Azja Express”

13.06.2018 11:10

To naprawdę nieprawdopodobne spotkanie! Podczas jednej z podróży w programie „Azja Express” Michałowi Pirógowi pomógł obcy mężczyzna. Teraz Piróg znów go spotkał. Tym razem... w centrum Warszawy.

Michał Piróg fot. Instagram

Michał Piróg był gwiazdą 2. sezonu programu „Azja Express”. W jednym z odcinków Polak poprosił o pomoc pewnego mężczyznę, dzięki któremu ostatecznie udało mu się odnaleźć drogę. Wszystko wydarzyło się prawie dwa lata temu, blisko siedem tysięcy kilometrów stąd. Tymczasem, przekonuje się Piróg, świat jest mały. Niespodziewanie polski tancerz i choreograf znów spotkał tamtego mężczyznę – i to w Polsce. W samym centrum Warszawy. O zaskakującym zdarzeniu Michał napisał na Instagramie i pochwalił się zdjęciem.

„Podchodzi do mnie chłopak na imię ma Vibek i mówi: poznaliśmy się w Mumbaju... Oszalałem. Tak to jest człowiek który w finałowym odcinku «Azja Express» pomagał mnie i Piotrkowi znaleźć drogę... dzisiaj mieszka w Warszawie... Czas żeby pokazać mu miasto i zawieść gdzie zechce. Plecaki jedynie nie będą potrzebne” – napisał.

 „It made my day” – skomentował jeden z internautów. Nie da się ukryć, że to spotkanie jest naprawdę niesamowite i pokazuje, że w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo, kogo i gdzie się spotka.

Zagłosuj

Świat jest mały - też masz za sobą podobnie niespodziewane spotkanie?

RadioZET.pl/SA

Oceń