Zamknij

Michał Piróg został zatrzymany na lotnisku w Moskwie

Redakcja
09.10.2017 15:33
Michał Piróg został zatrzymany na lotnisku w Moskwie
fot. Eastnews

Michał Piróg został zatrzymany na lotnisku przez rosyjskie służby bezpieczeństwa i nie został wpuszczony do Rosji. Jest oburzony całą sytuacją.

Kilka dni temu znany choreograf zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego pozował ze swoim przyjacielem Piotrem Czaykowskim. Obaj mieli lecieć do Moskwy, jednak z niewyjaśnionych przyczyn Piróg nie został wypuszczony z moskiewskiego lotniska i dostał dwuletni zakaz wstępu na terytorium kraju.

„Jednostka na zdjęciu według rosyjskich służb bezpieczeństwa stanowi realne zagrożenie dla Republiki Rosyjskiej .... Hahahha to usłyszałem dzisiaj na lotnisku w Moskwie, po tym jak dwa dni temu wydali mi wizę. Co za kretyński kraj, w którym cię zatrzymują na 2 godziny nie wiedząc za co, potem trzymają 5 godzin w pokoju, bez kibla, bez wody tylko dlatego, ze ktoś , gdzieś, generalnie człowiek widmo z tajnych służb bezpieczeństwa tak stwierdził. Mam nadzieję, że nie było to na podstawie mojego konta na instagramie. Generalnie czuje się człowiek zarazem po trochu jak w Misiu, a trochę jak w Matrixie" – napisał gwiazdor pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Piotr Czaykowski miał więcej szczęścia i został wpuszczony do Moskwy.

Zrzut ekranu 2017-10-09 o 16.02.53

RadioZET.pl/SI