Zamknij

Michał Szpak pokazał zdjęcie z ojcem. Są podobni?

Maciej Friedrich
09.07.2019 10:59
Michał Szpak pokazał zdjęcie z ojcem. Są podobni?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Michał Szpak jest wokalistą niezwykle barwnym, dla niektórych wręcz kontrowersyjnym. Nigdy nie ukrywał jednak, że bardzo ważna jest dla niego rodzina. Wokalista opublikował w sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jego ojca. Internauci zachwycili się panem Andrzejem. Czy ojciec i syn są do siebie podobni?

Michał Szpak jest bez wątpienia jedną z barwniejszych postaci krajowego rynku muzycznego. Utalentowany wokalista, który znany jest z oryginalnego wizerunku, stał się jedną z czołowych gwiazd polskiej muzyki. Choć krzykliwe stroje i makijaż mogą kojarzyć się z rockowym buntownikiem, Michał nie ukrywa, że jest osobą bardzo rodzinną. W "The Voice of Poland" mogliśmy oglądać jego siostrę Marlenę, artystkę operową. Z kolei w poniedziałek 8 lipca artysta opublikował na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcia z ojcem.

Michał Szpak na zdjęciu z tatą

Michał Szpak ma troje rodzeństwa: młodszą siostrę Ewę, starszą siostrę Marlenę i starszego brata Damiana. Mama wokalisty zmarła po ciężkiej chorobie w 2015 roku.

- Gdyby była złym rodzicem, mógłbym się od tego szybko odciąć. Mama pozostała dla mnie wielką inspiracją. Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. I nic tego nie zmieni. Przekazali mi z tatą bardzo dużo wartości - wyznał Michał w wywiadzie dla magazynu Viva.

Szpak jest w bardzo dobrych relacjach z ojcem, co pokazał na fotografiach, które umieścił na swoim profilu na Instagramie. Możemy na nich zobaczyć ojca piosenkarza, pana Andrzeja. Towarzyszą im dwa ukochane psy. Jak napisał sam Michał:

- Dzień Ojca jest zawsze wtedy, kiedy go spotykamy.

ZOBACZ: Michał Szpak jako dziecko. Jego stare zdjęcie z dzieciństwa trafiło do internetu [FOTO] 

Internauci zachwycili się tatą piosenkarza, nie umknęło im również podobieństwo obu panów. Rzeczywiście, oczy i uśmiech nie pozostawiają wątpliwości, że łączą ich więzy krwi. Pod zdjęciami pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Widać, że jaki ojciec, taki syn, chwilę bezcenne.

- To prawda. Cudownie widzieć Wasze szczęście i uśmiechy na twarzy.

- Cudne zdjęcie. Widać, że macie z tatą świetny kontakt! - zachwycali się internauci.

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Michała Szpaka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF