Zamknij

Michał Szpak na zdjęciu sprzed dziesięciu lat. Siostra muzyka pokazała jego stare zdjęcie [FOTO]

06.11.2020 12:09
Michał Szpak
fot. Damian Klamka/ East News

Michał Szpak dziś jest jednym z najpopularniejszych artystów swojego pokolenia. Znakiem rozpoznawczym 29-latka oprócz mocnego głosu, jest wyrazisty wizerunek. Siostra muzyka Ewa pokazała, jak wyglądał Michał  dziesięć lat temu. Bardzo się zmienił?

Michał Szpak zdobył drugie miejsce w programie "X Factor" w 2011 roku. Od tamtego czasu jego kariera poszybowała w górę. Znakiem rozpoznawczym muzyka oprócz mocnego głosu, jest również wyrazisty wizerunek i długie włosy. A jak wyglądał dziesięć lat temu? Zdradziła to jego siostra, która pokazała zdjęcie słynnego brata sprzed dziesięciu lat.

Zobacz też:  Michał Szpak protestował pod domem Kaczyńskiego. Co na to TVP? Jest oświadczenie

Michał Szpak dziesięć lat temu. Jego siostra pokazała zdjęcie sprzed lat [FOTO]

Michał miał na nim 19 lat. I choć rzeczywiście na fotografii wygląda nieco młodziej, jego bujna fryzura pozostała bez zmian. Pod fotografią nie zabrakło ciepłych i pięknych słów internautów. "Słodziaki", "piękne rodzeństwo", "razem piękni" - zachwycali się fani.

Michał Oprócz 2. miejsca w "X Factorze" na swoim koncie ma mnóstwo nagród. Zdobył pierwsze miejsce w Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem "Oczy czarne". Jest również laureatem m.in.. nagrody  SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Gwiazdor  od czasu do czasu romansuje też z programami telewizyjnymi. Widzowie kojarzą go z takich programów jak m.in. "Ugotowani oraz "Agent-gwiazdy". Był również trenerem w czterech edycjach "The Voice Of Poland".

RadioZet.pl