Zamknij

Michał Szpak wróci do "The Voice of Poland"? Pokazał odpowiedź na wiadomość. "Wiele przygód"

13.09.2021 10:53
Michał Szpak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Szpak był jednym z najbardziej lubianych jurorów "The Voice of Poland". Barwny piosenkarz publicznie skomentował wiadomość, jaką otrzymał w związku z jego odejściem z programu.

Michał Szpak to nie tylko jeden z najpopularniejszych, ale także najbardziej barwnych i charakterystycznych polskich wokalistów. W mediach zrobiło się o nim głośno w 2011 roku, kiedy pojawił się w programie "X Factor". Choć jego wygląd wzbudzał niemałe kontrowersje, zachwycał głosem i niezwykle emocjonalnymi występami, co zapewniło mu miejsce w finałowym odcinku. Ostatecznie zajął 2. miejsce, przegrywając jedynie z Gienkiem Loską. Doskonale wykorzystał popularność i swój talent i odniósł wielki sukces. Obecnie jego występy są ozdobą największych krajowych festiwali, a na swoim koncie ma jeden z najlepszych wyników polskiego wykonawcy podczas konkursu Piosenki Eurowizji. W 2016 roku piosenką "Color of Your Life" wywalczył 8. miejsce. Do tej pory lepszymi wynikami mogą pochwalić się jedynie Edyta Górniak i grupa Ich Troje.

Szpak sprawdził się także doskonale jako osobowość telewizyjna. Często szokujący wypowiedziami i stylizacjami, zyskał ogromną sympatię widzów jako juror programu " The Voice of Poland". Niestety, w 2021 roku pojawiła się informacja, że Michał nie wystąpi w kolejnej edycji. Wiele osób w oczywisty sposób wiąże jego odejście z postawą. Wokalista otwarcie popiera środowiska LGBT, wspierał także ogólnopolskie strajki kobiet. Jego poglądy nie licują z prorządowym nastawianiem Telewizji Polskiej, podobnie więc jak Andrzej Piaseczny musiał pożegnać się z programem.

Michał Szpak wróci do "The Voice of Poland"? Pokazał odpowiedź na wiadomość

Na Instastory Michała Szpaka pojawiło się zdjęcie z treścią wiadomości SMS, jaką otrzymał w sprawie jego zniknięcia z obsady "The Voice of Poland".

- Dlaczego nie ma Cię człowieku w „The Voice”? Bez Ciebie to nie to samo… - napisała tajemnicza osoba. Wokalista postanowił odpowiedzieć publicznie, zwracając się za pośrednictwem mediów społecznościowych do wszystkich fanów.

- Moje słodkie aniołki. Miło, że tęsknicie. Jeszcze przed nami wiele przygód - poinformował.

Nie jest tajemnicą, że wielu widzów nie wyobraża sobie programu bez charyzmatycznego jurora. Dla części fanów programu był gwarancją jakości show TVP.

- Lubię głos Michała Szpaka i prawda, że bez niego programowi czegoś brakuje. Szkoda.

- Polacy to jednak da 30 lat "za murzynami", tolerancja 0, aż żal czytać niektóre komentarze. Ludzie na zachodzie czy w USA to jednak wiedzą, co to tolerancja, tam artyści ubierają i noszą się, jak chcą i nikt tego nie krytykuje. Wstyd no za mój kraj I moich rodaków. Panie Michale, mam 63 lata i uważam, że jest pan na dzień dzisiejszy najlepszym artystą w naszym kraju, nawet Górniak nie dorasta panu do pięt - czytamy w sieci.

Wy także uważacie, że odejście Michała to duża strata dla "The Voice of Poland"?