Zamknij

Michał Szpak w kontrowersyjnej stylizacji na Earth Festival. "Liczyliście pewnie na pióra w d***e"

23.08.2021 12:27
Michał Szpak
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michał Szpak bardzo często zaskakuje swoim wyglądem. Ostatnio artysta zwrócił na siebie uwagę podczas Earth Festival 2021 emitowanego przez Polsat. Wokalista wyszedł na scenę w staniku i rzucił ostry komentarz w kierunku publiczności.

Michał Szpak to jeden z najbardziej specyficznych i wyróżniających się polskich wokalistów. Artysta wielokrotnie wzbudzał kontrowersje swoim wyglądem i oryginalnymi stylizacjami. W ostatnim czasie zwrócił na siebie uwagę publiczności m.in. podczas Polsat Super Hit Festiwal oraz na koncercie Top of the Top Sopot Festival 2021. Ostatnio muzyk pojawił się na scenie w Uniejowie na Earth Festival 2021. Tam również zaskoczył swoim wizerunkiem.

Michał Szpak w staniku na Earth Festival 2021

Michał Szpak pojawił się na Earth Festival boso, w białej rozpiętej koszuli i czarnym staniku. Stylizację uzupełniały czarne spodnie w kwiatowy wzór, biżuteria oraz okulary przeciwsłoneczne z czerwoną ramką. Choć fani wokalisty spodziewali się, że jego stylizacja będzie oryginalna, to i tak byli zaskoczeni efektem.

- Liczyliście pewnie na pióra w d***e, ale nie tym razem! - rzucił piosenkarz, wchodząc na scenę. Dodał także, że jego strój jest z recyklingu - Budujmy siebie na nowo z rzeczy, które już powstały. I to ochroni nasze środowisko.

Tegoroczny festiwal ekologiczny Earth Festival w Uniejowie promował hasło #ZaczynamOdSiebie, a organizatorzy chcieli zwrócić uwagę na to, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla Ziemi. Celem wydarzenia było inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa, jak wielkie znaczenie dla środowiska mogą mieć nawet najmniejsze zmiany codziennych nawyków.

Podobał wam się występ Michała Szpaka?