Zamknij

Michał Szpak w szokującej stylizacji z kaczką. Nawiązał do sukni z Miss Supranational

31.08.2021 14:51
Michał Szpak
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Michał Szpak wzbudził spore zainteresowanie swoim strojem na imprezie Fundacja Grand Press. Jego kreacja przypominała tą, którą miała na sobie polska reprezentantka Miss Supranational 2021. Zamiast orła, artysta przypiął do koszulki... kaczkę.

Michał Szpak od początku swojej kariery wzbudza wiele kontrowersji. Powodem jest zazwyczaj nietypowy wygląd wokalisty. Muzyk nie szczędzi sobie mocnego makijażu, a ostatnio pojawił się na Earth Festival w staniku. Tym razem swoją kreacją na gali Medali Wolności Słowa przyznawanych przez Fundację Grand Press odniósł się do innej głośnej ostatnio stylizacji. Chodzi o suknię z orłem, którą zaprezentowała na sobie modelka Natalia Balicka podczas finału konkursu Miss Supranational.

Michał Szpak pojawił się na wydarzeniu z białym ptakiem przyczepionym do koszulki. Nie był to jednak, jak u Natalii Balickiej, orzeł w koronie. Muzyk zaprezentował się z... kaczką. Internauci są przekonani, że za takim wyborem stylizacji stoi głębsze znaczenie.

Zobacz także:  Michał Szpak w kontrowersyjnej stylizacji na Earth Festival. "Liczyliście pewnie na pióra w d***e"

Michał Szpak w bluzce z kaczką. Kontrowersyjny strój artysty

Były juror w programie TVP "The Voice of Poland" wystąpił w czarnej koszulce z białym napisem "Jestem już zmęczony". Do T-shirtu przyczepiona została kaczka. Na jego profilu na Instagramie internauci doszukują się szczególnego znaczenia stylizacji.

- Michał jak zwykle ostro! Ten chłopak nikogo się nie boi. Kocham Cię za odwagę i za piękny przekaz.

- Szpak znowu rozwalił system.

- Ty nigdy nie zawodzisz. Kaczka na twojej koszulce zrobiła mi dzień.

- Ta kaczka jest cudowna - czytamy w komentarzach.

Co myślicie?