Zamknij

Michał Szpak został wujem. Pokazał zdjęcia dziecka i zdradził imię

Judyta Wanicka
25.10.2019 13:28
Michał Szpak
fot. Instagram:@michal_szpakofficial

Michał Szpak pochwalił się, że jego bratu urodziła się córka. Juror „The Voice od Poland” prędko pochwalił się zdjęciami bratanicy w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradził, jakie imię otrzymała dziewczynka. Jest piękne i oryginalne.

Michał Szpak rzadko opowiada o swoim życiu rodzinnym, ale o takim wydarzeniu nie mógł milczeć. Wokalista wczoraj został wujkiem. Jego starszemu bratu urodziła się córeczka. Zapracowany gwiazdor pędził do szpitala jak szalony, by powitać na świecie małą „Szpakównę”. Nie ma to, jak awaria samolotu w połowie lotu do Warszawy... Chyba nie zdążę na narodziny Szpakówny – martwił się na Instagramie. Jeszcze tego samego dnia juror „The Voice of Poland” pochwalił się zdjęciami bratanicy w mediach społecznościowych.

Michał Szpak pokazał zdjęcia bratanicy

Gwiazdor nie posiadał się ze szczęścia, że w rodzinie jego brata Damiana narodziło się dziecko. Pierwsza z rodu Szpaków – jak żartował Michał, natychmiast została przedstawiona światu. Michał Szpak pokazał zdjęcia brata z dzieckiem na Instastory i Facebooku. Przy okazji zdradził, jakie imię otrzymała dziewczynka.

Pojawiła się na świecie Gaja. Kocham Was! – obwieścił wokalista.

Michał Szpak ma troje rodzeństwa: brata Damiana, który jest bokserem, siostrę Marlenę, która jest śpiewaczką operową, a także młodszą siostrę Ewę.

Michał Szpak
fot. Instastory:@michal_szpakofficial

RadioZET.pl/jw