Zamknij

Michał Wiśniewski bawił się na sylwestrze z byłą żoną. Gwiazdor pokazał nagranie z Mandaryną

Sylwia Wamej
02.01.2020 11:57
Michał Wiśniewski
fot. Adrian Slazok/ Reporter/ East News

Michał Wiśniewski opublikował na swoim Instagramie nagranie, na którym bawi się na imprezie sylwestrowej ze swoją byłą żoną - Mandaryną. "Pięknie razem wyglądacie" - piszą fani.

Michał Wiśniewski pokazał nagranie z byłą żoną - Mandaryną

Michał Wiśniewski, mimo że jest zaręczony z nową partnerką, stara się mieć dobre relacje z byłą żoną - Mandaryną. Gwiazdor "Ich Troje" opublikował na swoim profilu nagranie, na którym bawi się na imprezie sylwestrowej z eks ukochaną - Martą Wiśniewską. Widać na nim, że byli zakochani ,świetnie się razem bawią. Fani w komentarzach zostawiają ciepłe słowa. "Miło was razem widzieć", "pięknie razem wyglądacie", "może się złączycie" - dopytują.

Mandaryna w jednym z wywiadów powiedziała, że jej relacje z byłym mężem są poprawne.

"Zdarzają nam się kłótnie i pewnie zawsze będą, bo obydwoje jesteśmy bardzo upartymi, silnymi osobowościami. Ale dorośliśmy do tego, żeby umieć się porozumieć. Najważniejsze są dzieci. Dbamy o to, by nasze relacje były poprawne. Wyznaję zasadę, że dzieci powinny mieć matkę i ojca. Nie ograniczam Michałowi kontaktu z nimi. Mało tego, zależy mi na tym, by był jak najlepszy. Zarówno mnie i Michałowi zależy na ich szczęściu" - mówiła Mandaryna w rozmowie z "Twoje imperium". 

Michał Wiśniewski: Kim jest partnerka lidera "Ich Troje"?

Michał Wiśniewski obecnie jest zaręczony z 35-letnią Pauliną, która jest mamą czwórki dzieci. Nie brakuje też spekulacji, że nowa partnerka Wiśniewskiego jest w ciąży.

Również serce Mandaryny jest zajęte. Marta Wiśniewska jest w szczęśliwym związku z prawnikiem - Pawłem Wójcikiem.

RadioZEt.pl/SW

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW