Zamknij

Michał Wiśniewski zaniepokojony o syna. "Oby nie spier***ił z tego świata"

30.08.2021 12:44
Michał Wiśniewski
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski opublikował w sieci post, w którym wyraża swój niepokój o syna. Xavier opublikował utwór, którego tekst przyprawił jego tatę o poważne obawy."Oby nie spie***lił z tego świata" - pisze Wiśniewski w długim wpisie.

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jeden z najbardziej barwnych polskich artystów, który w swoim życiu osiągnął bardzo wiele, ale zaliczył też sporo porażek. Mimo to lider "Ich Troje", na dobre wpisał się w czołówkę gwiazd polskiego show-biznesu i regularnie dostarcza mediom tematów do plotek, związanych z jego burzliwym życiem prywatnym. Jednym z niedawnych najważniejszych wydarzeń w życiu artysty były narodziny jego piątego dziecka z piątego małżeństwa. Syn Falco Amadeus urodził się w styczniu 2021 i jest teraz oczkiem w głowie artysty, ale Wiśniewski dba o to, by mieć bliskie relacje także z pozostałymi dziećmi. Dwójka z małżeństwa z Mandaryną to już niemal dorośli ludzie. Niedawno syn Xavier mocno zaniepokoił słynnego tatę.

Xavier opublikował niedawno swój singiel, zatytułowany "Mgła". Wiśniewski, przysłuchując się tekstowi piosenki, mocno się zaniepokoił, o czym napisał w sieci.

Zobacz także: Joanna Moro nową Mandaryną? Internauci porównują jej wykonanie do słynnego "Every Night"

Michał Wiśniewski boi się o syna. "Oby nie spie***lił z tego świata"

Na Instagramie zaniepokojony Michał Wiśniewski opublikował post, w którym wyraża dumę, ale i niepokój, związany ze swoim synem. Powodem zmartwień jest to, o czym opowiada najnowszy utwór Xaviera.
"Długo zabierałem się do napisania tego posta. Zapytałem nawet Xaviera, czy chce, abym go publikował, bo to będzie trudny post. Zgodził się, więc to robię. A wszystko w związku z opublikowaniem przez mojego pierworodnego najnowszego singla "MGŁA".
Najpierw powiem, że stoję "prawie" za wszystkim, co robi i jako ojciec. Jestem nie tyle zobowiązany, co po prostu obiecałem sobie, że będę go zawsze wspierał. Przez całe moje życie, a jak zajdzie potrzeba ratował z opresji. Do tego drugiego nie doszło, ale w tym przypadku zacząłem czytać między wierszami" - zaczął tajemniczo Wiśniewski.

"Dzieci coraz szybciej dojrzewają i nakręcają się coraz to młodszymi idolami, którzy wiedzą wszystko najlepiej, stając się dla nich wyrocznią i wzorem. Tak wiem, my też takowych mieliśmy, ale zastanawiam się, czy to rozkminianie na drobne nie wprowadzi nas i naszych dzieci w niespodziewane kłopoty, które mogą ni stąd, ni zowąd doprowadzić do sytuacji, w której na reakcję może być za późno. Xavier zgrabnie dobiera słowa. Nie napiszę, że po tacie bo robi to inaczej. Przesłuchałem ten utwór kilkanaście razy i jeśli to nie fikcja literacka to jest raczej jednoznaczny. Wiem, że Xavier jest w szczęśliwym związku, że niczego mu nie brakuje ale jeśli tekst jest choć w części prawdziwy, to chyba mam prawo czuć się zaniepokojony. A może przesadzam i staje się za bardzo konserwatywny? Oby nigdy nie spierdolił z tego świata. My son - my pride" - napisał Wiśniewski.

Utwór "Mgła", opublikowany przez Xaviera (pod pseudonimem artystycznym Wisniv) zbiera wiele pozytywnych komentarzy internautów, jednak jego treść jest dość przygnębiająca i pesymistyczna. W wersach syn Wiśniewskiego rapuje m.in. "Nie chcę się bać, zabieram strach, wypie*dalam Tam gdzie nie zobaczą mnie, tam gdzie nie zobaczą".