Zamknij

Michał Wiśniewski celowo zaprzecza, że będzie miał dziecko? Ma powód. Chodzi o rozwód z Dominiką Tajner

Judyta Wanicka
05.09.2019 13:52
Michał Wiśniewski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EASTNEWS

Michał Wiśniewski będzie miał dziecko z nową partnerką - taką informację podał jeden z portali plotkarskich. Lider Ich Troje zaprzecza, że kolejny raz zostanie ojcem, lecz na razie nie chce wydać oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Powodem może być zbliżająca się rozprawa rozwodowa z Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski zaprzecza informacjom o dziecku

Według najnowszych doniesień Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Jak poinformował portal Pudelek, gwiazdor Ich Troje i jego 46-letnia partnerka Paulina spodziewają się dziecka. Serwisowi Party udało się ustalić, że ukochana Wiśniewskiego jest w trzecim miesiącu ciąży i najprawdopodobniej urodzi w marcu 2020 roku. Jeśli informacje się potwierdzą, będzie to oznaczało, że Michał Wiśniewski zostanie ojcem już po raz piąty.

Lider Ich Troje na razie nie skomentował osobiście krążącej plotki. Głos w sprawie zabrała jego menadżerka, która podała, że Michał Wiśniewski zaprzecza informacjom o kolejnym dziecku. Portal Pudelek twierdzi jednak, że piosenkarz celowo nie potwierdza ciąży ukochanej ze względu na sprawę rozwodową z Dominiką Tajner. Podobno nie chce, by nowy związek i dziecko w drodze zaważyły na jego opinii.

Ma przed sobą rozwód i nie chce źle wypaść w sądzie - ujawnia źródło portalu. 

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner

W marcu Dominika Tajner poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Żona piosenkarza nie kryła zaskoczenia. Wkrótce wyprowadziła się ze wspólnego domu i udzieliła kilku wywiadów, w których wyznała, że w jej małżeństwie od dawna trwał kryzys. Relacje między małżonkami miała popsuć depresja Dominiki oraz niełatwy charakter Michała. Para jest obecnie w trakcie rozwodu. Michał Wiśniewski zdążył już związać się z nową kobietą. Jest nią 35-letnia matka czwórki dzieci o imieniu Paulina. Piosenkarz miał ją poznać za pośrednictwem popularnej aplikacji randkowej. Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Pobrali się w 2012 roku. Nie mieli dzieci.

Zagłosuj

Myślisz, że Michał Wiśniewski weźmie kolejny ślub?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW