Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Wiśniewski celowo zaprzecza, że będzie miał dziecko? Ma powód. Chodzi o rozwód z Dominiką Tajner

05.09.2019 13:52

Michał Wiśniewski będzie miał dziecko z nową partnerką - taką informację podał jeden z portali plotkarskich. Lider Ich Troje zaprzecza, że kolejny raz zostanie ojcem, lecz na razie nie chce wydać oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Powodem może być zbliżająca się rozprawa rozwodowa z Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EASTNEWS

Michał Wiśniewski zaprzecza informacjom o dziecku

Według najnowszych doniesień Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem. Jak poinformował portal Pudelek, gwiazdor Ich Troje i jego 46-letnia partnerka Paulina spodziewają się dziecka. Serwisowi Party udało się ustalić, że ukochana Wiśniewskiego jest w trzecim miesiącu ciąży i najprawdopodobniej urodzi w marcu 2020 roku. Jeśli informacje się potwierdzą, będzie to oznaczało, że Michał Wiśniewski zostanie ojcem już po raz piąty.

Lider Ich Troje na razie nie skomentował osobiście krążącej plotki. Głos w sprawie zabrała jego menadżerka, która podała, że Michał Wiśniewski zaprzecza informacjom o kolejnym dziecku. Portal Pudelek twierdzi jednak, że piosenkarz celowo nie potwierdza ciąży ukochanej ze względu na sprawę rozwodową z Dominiką Tajner. Podobno nie chce, by nowy związek i dziecko w drodze zaważyły na jego opinii.

Ma przed sobą rozwód i nie chce źle wypaść w sądzie - ujawnia źródło portalu. 

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner

W marcu Dominika Tajner poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Żona piosenkarza nie kryła zaskoczenia. Wkrótce wyprowadziła się ze wspólnego domu i udzieliła kilku wywiadów, w których wyznała, że w jej małżeństwie od dawna trwał kryzys. Relacje między małżonkami miała popsuć depresja Dominiki oraz niełatwy charakter Michała. Para jest obecnie w trakcie rozwodu. Michał Wiśniewski zdążył już związać się z nową kobietą. Jest nią 35-letnia matka czwórki dzieci o imieniu Paulina. Piosenkarz miał ją poznać za pośrednictwem popularnej aplikacji randkowej. Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Pobrali się w 2012 roku. Nie mieli dzieci.

Zagłosuj

Myślisz, że Michał Wiśniewski weźmie kolejny ślub?

RadioZET.pl/JW

Oceń