Zamknij

Michał Wiśniewski docina Agacie Buczkowskiej i przedstawia nową wokalistkę. "Aniu, witamy w DOROSŁYM zespole"

Judyta Wanicka
31.03.2020 14:29
Agata buczkowska
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski odpowiedział na zarzuty Agaty Buczkowskiej. Lider Ich Troje nie szczędził uszczypliwych uwag wobec byłej wokalistki. Przy okazji oficjalnie powitał nową gwiazdę zespołu, Annę Świątczak. 

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu poinformował o powrocie Anny Świątczak do zespołu Ich Troje. Nie chciał zdradzić, jakie ma plany wobec obecnej wokalistki Agaty Buczkowskiej, ale po jednej z ostatnich relacji stało się jasne, że dla młodej gwiazdy nie ma już miejsca w zespole. Buczkowska w końcu zabrała głos i ujawniła fanom, jak została potraktowana przez lidera Ich Troje. 

Agata Buczkowska ujawnia kulisy odejścia z Ich Troje. Rozpłakała się na Instagramie

Michał Wiśniewski odpowiada Agacie Buczkowskiej 

Na reakcję Michała Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać. Nazajutrz piosenkarz opublikował obszerny wpis, w którym odniósł się do zarzutów stawianych przez byłą członkinię grupy. Zaczął od wyjaśnień dotyczących nowej umowy. Agata Buczkowska sugerowała, że zespół chce ja skłonić do zaakceptowania niekorzystnych warunków. 

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata, polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnośnie działalności zespołu, jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień, może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest sąd, a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezawisłym sądom - napisał Wiśniewski. 

Anna Świątczak wraca do Ich Troje 

W dalszej części wpisu gwiazdor uściślił, co miał na myśli, określając Agatę Buczkowską jako osobę nieobliczalną. 

„Nieobliczalne”, czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej, stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje, a są one w takich sytuacjach co najmniej niewskazane - ironizował wokalista.

Tym niemniej życzymy Agacie wszystkiego, co najlepsze. Zaufanie do „najlepszych przyjaciół” powinno być zawsze ograniczone, bo na samym końcu przychodzi samemu odpowiadać za swoje postępowanie. A wszelkiego rodzaju dysputy rozwiązywać za pomocą konwersacji, o którą od miesięcy nie możemy się doprosić.

Na koniec Wiśniewski złożył życzenia urodzinowe Annie Świątczak i oficjalnie powitał ją w Ich Troje. Nie obyło się przy tym bez aluzji do dziecinnego - w opinii muzyka - zachowania Agaty Buczkowskiej. 

Aniu, wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych urodzin i witamy w dorosłym zespole! - zwrócił się do byłej żony Michał Wiśniewski. 

Anna Świątczak wraca do Ich Troje. Wokalistka kompletnie zmieniła image [FOTO]

Zagłosuj

Cieszysz się, że Anna Świątczak wraca do Ich Troje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw