Zamknij

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwiedli. „Razem, a jednak osobno”

Maciej Friedrich
30.09.2019 14:27
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwiedli. „Razem, a jednak osobno”
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski rozwiódł się już po raz czwarty. Lider zespołu Ich Troje i Dominika Wiśniewska potrzebowali tylko jednej sprawy sądowej, by zakończyć swoje małżeństwo. Córka Apoloniusza Tajnera skomentowała rozwód w sieci.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner nie są już małżeństwem. Para pobrała się w czerwcu 2012 roku i wydawało się, że trzykrotnie wcześniej żonaty muzyk w końcu odnalazł szczęście. Niestety, w marcu 2019 roku Dominika Tajner poinformowała, że Michał złożył pozew rozwodowy. Co więcej, lider Ich Troje poznał nową kobietę i obecnie jest w związku z 35-letnią Pauliną. Według medialnych doniesień wybranka piosenkarza jest w ciąży i Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem.

Dziś, w poniedziałek, 30 września Michał i Dominika spotkali się w jednym z warszawskich sądów. Zgodnie z zapowiedziami pary orzeczenie o rozwodzie okazało się formalnością.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód

Jak informuje „Super Express”, Michał i Dominika w sądzie przywitali się buziakiem w policzek. Nie wyglądali na osoby czujące do siebie żal, oczekiwanie na rozprawę mieli uprzyjemniać sobie pogawędką.

U nas tak nie będzie. Wszystko mamy już dogadane, myślę, że zajmie to kilka minut – miała odpowiedzieć Dominika, gdy prawnik poinformował, że niektóre rozwody mogą ciągnąć się latami.

Wiśniewski i Tajner mieli wejść na salę rozpraw ok. godziny 9.00 i opuścić ją po około 10 minutach. Z kolei zaledwie 5 minut miało zająć ogłoszenie wyroku. Dominika potwierdziła „Super Expressowi”, że jest wolna. Po rozprawie na jej profilu na Instagramie pojawiła się relacja, w której nawiązała do zakończenia związku z Wiśniewskim.

Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to, co się dzieje, dzieje się po coś – napisała.

 Dominika Tajner pozbyła się Michała Wiśniewskiego. Usunęła tatuaż z jego imieniem

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli rozwód
fot. Instagram: @dominika_tajner
Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF