Zamknij

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner śmiali się z kryzysu? Nagranie zadziwiło internautów

Maciej Friedrich
13.03.2019 11:14
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner śmiali się z kryzysu? Nagranie zadziwiło internautów
fot. VIPHOTO/East News

Niepokojący wpis wywołał spekulacje na temat rozstania Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego. Tymczasem popularna para śmiała się z prasowych doniesień na filmie opublikowanym w sieci.

Michał Wiśniewski zyskał ogromną popularność jako wokalista i frontman zespołu Ich Troje. Grupa odniosła spektakularny sukces, a przeboje takie jak „Powiedz” czy „Żadnych granic” nuciła cała Polska.

Wiśniewski znany jest również ze swoich licznych związków. Był żonaty z Magdą Femme, następnie związał się z Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz, matką jego dwójki dzieci. W latach 2006-2011 był w związku małżeńskim z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki. W czerwcu 2012 wziął ślub z córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera, Dominiką Tajner. Piosenkarz miał być zazdrosny o występ małżonki w „Tańcu z gwiazdami”, z którego Dominika już odpadła. W sieci pojawił się jednak niepokojący wpis, z którego wynika, że Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Co ciekawe, tydzień wcześniej na profilu Michała na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym małżonkowie żartują się z rzekomych romansów.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner żartowali z małżeńskiego kryzysu?

Niespełna tydzień temu na profilu Wiśniewskiego na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym małżeństwo wypowiada się o rzekomych romansach na planie „Tańca z gwiazdami” w żartobliwy sposób.

– Chcielibyśmy tylko powiedzieć, że radzimy sobie w życiu jakoś tam – powiedział Michał.

– Czy możecie odnaleźć te kochanki mojego męża i o nich napisać? – żartowała Dominika.

Para wydawała się doskonale bawić i nie przejmować opiniami osób trzecich. Tym bardziej dziwi informacja o pozwie rozwodowym. Czyżby nagranie było medialną zasłoną dymną?

RadioZET.pl/MF