Zamknij

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner założyli biznes? "Połączyliśmy siły"

09.06.2020 11:35
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
fot. EAST NEWS

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwiedli się, jednak najwyraźniej nadal świetnie się dogadują. Świadczy o tym współpraca, jaką zapowiedziała w wywiadzie Dominika. Była żona Wiśniewskiego postanowiła otworzyć nowy biznes.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner był głośno komentowany w mediach. Córka byłego trenera polskich skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera i lider Ich Troje wyglądali na zakochanych, niestety w marcu 2019 roku Dominika poinformowała, że Michał złożył pozew o rozwód. W mediach huczało od plotek, mówiło się między innymi o rzekomym romansie Tajner i Qczaja na planie "Tańca z gwiazdami".

Informacja o rozstaniu była dla Dominiki bardzo trudna, ale najwyraźniej doskonale poradziła sobie z życiowymi trudnościami. W rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że otwiera nowy biznes. Chce pomagać narzeczonym w organizacji ich wymarzonego ślubu.

- (...) dobrze się czuję w organizowaniu eventów, więc teraz będę wedding planerką. Jako pierwsza w Polsce chciałabym także rozpocząć coachingi i metamorfozy dla par młodych, przed tym najważniejszym dniem w życiu - poinformowała.

 Dominika Tajner znalazła miłość. Wiadomo, kim jest jej nowy partner  

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poprowadzą wspólny biznes?

Sytuacja między Dominiką Tajner a Michałem Wiśniewskim ustabilizowała się, a byli partnerzy najwyraźniej nadal się przyjaźnią. Doskonale świadczy o tym fakt, że Dominika zapowiedziała współpracę z Michałem. Choć nie zostaną ścisłymi partnerami biznesowymi, mają zamiar wspierać się wzajemnie.

- Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę - czytamy.

Dobrze wiedzieć, że Michał i Dominika mimo rozstania darzą się sympatią.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News