Zamknij

Michał Wiśniewski już po ślubie? Lider Ich Troje wygadał się w wywiadzie

Judyta Wanicka
27.04.2020 12:14
Michał Wiśniewski
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub? Wokaliście Ich Troje wymsknęło się, że ma już żonę. Chodzi o jego nową partnerkę, którą poznał w zeszłym roku.

Michał Wiśniewski wziął ślub?

Michał Wiśniewski i jego nowa partnerka, Paulina, mieli się zaręczyć pod koniec ubiegłego roku. Wcześniej w mediach huczało o ciąży jego ukochanej. O ile to ostatnie zdaje się nie potwierdzać, tak oświadczyny i ślub faktycznie mogły mieć miejsce. W okolicy Bożego Narodzenia Wiśniewski zmienił status na Facebooku, informując o zaręczynach. W ostatnim wywiadzie padły słowa, które mogą wskazywać, że lider Ich Troje zdążył już nawet wziąć ślub.

Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci i to jest co robić tak naprawdę – powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jeśli przyjąć, że Michał i Paulina są już małżeństwem, to oznacza to, że piosenkarz się po raz piąty w życiu.

Ślub Michała Wiśniewskiego. Kim jest jego narzeczona?

Jeszcze przed rozwodem z Dominiką Tajner Michał Wiśniewski związał się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Wokalista miał ją poznać w internecie za pomocą popularnej aplikacji randkowej.

Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego wychowuje czworo dzieci. W przeciwieństwo do poprzednich żon wokalisty nie jest związana z show-biznesem.

Jak udało się ustalić, Paulina razem z gromadką jej pociech zamieszkała w podwarszawskiej willi muzyka. We wrześniu magazyn "Party" informował, że Paulina wkroczyła w drugi trymestr ciąży. Wiśniewski do dziś oficjalnie nie potwierdził plotek o dziecku.

Zagłosuj

Zdecydowałabyś/zdecydowałbyś się na ślub z wielokrotnym rozwodnikiem/rozwódką?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw