Zamknij

Michał Wiśniewski skomentował swój rozwód: „Teraz pora na męża”

Sylwia Wamej
18.03.2019 14:22
Michał Wiśniewski rozwodzi się z żoną
fot. Instagram/com/Michał Wiśniewski

Michał wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska się rozwodzą. Podczas gdy Dominika Tajner mocno przeżywa rozstanie, wokalista Ich Troje komentuje rozwód w bardzo lekki sposób. 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska się rozwodzą. Gwiazdor Ich Troje złożył pozew rozwodowy, co zszokowało jego żonę i fanów.

– Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne. [...] To szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro – powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z portalem Wp.pl.

Michał Wiśniewski skomentował niedawno w programie „To był rok” TVP swój rozwód. W trakcie programu pokazany został jeden z pierwszych teledysków Wiśniewskiego do piosenki „Walczyk bujaj się”. W klipie Wiśniewski prezentuje się w kobiecym makijażu i fryzurze. „To jest dowód na to, że to była ostatnia żona i teraz pora na męża” – powiedział Michał Wiśniewski.

Tymczasem, jak donosi magazyn „Flesz”, wokalista Ich Troje miał zbliżyć się do nowej wokalistki zespołu, 20-letniej Agaty Buczkowskiej. Dodajmy, że małżeństwo Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner było jego czwartym. Wcześniej piosenkarz był żonaty z Magdą Femme, Martą, „Mandaryną” Mandrykiewicz i Anią Świątczak.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Ich Troje?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Wprost.pl/  SW