Zamknij

Michał Wiśniewski o narodzinach piątego dziecka: "Napięcie rośnie"

30.12.2020 10:07
Michał Wiśniewski
fot. Tricolors/ East News

Michał Wiśniewski i jego żona Pola niebawem przywitają na świecie pierwsze wspólne dziecko - syna Falco Amadeusa. Michał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem" opowiedział o emocjach towarzyszących w tak wyjątkowym czasie.

Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola oczekują narodzin pierwszego wspólnego potomka - syna Falco Amadeusa. Michał Wiśniewski nie ukrywa ekscytacji nową rolą, choć trzeba przyznać, że dla niego będzie to już piąte dziecko. Jak podkreślił gwiazdor Ich Troje w rozmowie z "Faktem, oczekiwanie na potomka wiąże się z pewnym napięciem.

Zobacz też: Mandaryna nie do poznania. Była żona Wiśniewskiego przeszła metamorfozę [FOTO]

Michał Wiśniewski oczekuje narodzin piątego dziecka: "Napięcie rośnie"

"Te święta były wyjątkowe, bo pierwszy raz jesteśmy tuż przed porodem maluszka, więc można powiedzieć, że to były jego pierwsze święta. Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału " - powiedział Michał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem".

Wiśniewski podkreślił też, że pandemia koronawirusa pozytywnie wpłynęła na jego relacje z rodziną.

"Pandemia pozwoliła na więcej refleksji, bo zazwyczaj jesteśmy bardzo zagonieni. Dla nas to było idealne, nadrobiłem dużo rzeczy. Mam nadzieję, że ten przyszły rok wszystkim nieco odpuści. Patrzę z wielką nadzieją w przyszłość" - podsumował gwiazdor.

Michał Wiśniewski jest ojcem czwórki dzieci ze związków z Anią Świątczak i Martą "Mandaryną" Wiśniewską.

RadioZet.pl