Zamknij

Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo. Ile stracił?

Redakcja
06.04.2018 12:22
Michał Wiśniewski
fot. Archiwum Radia ZET

Michał Wiśniewski zdecydował się ogłosić bankructwo. Piosenkarz nie dał sobie rady z długami.

Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo. Ile stracił?

Michał Wiśniewski przez wiele lat zarobił ogromne pieniądze. W sumie udało mu się zgromadzić aż 35 milionów złotych. Piosenkarz stracił jednak cały swój majątek przez nieopłacalne inwestycje, celebrycki, bardzo hulaszczy tryb życia i skłonności do hazardu.

Piosenkarz zdecydował się ogłosić upadłość — jego majątek trafi więc w ręce syndyka. Zobowiązania finansowe wobec banków będą pokrywane ze zlicytowanych rzeczy.

Zobacz także

— Ja, mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce — powiedział wokalista w rozmowie z serwisem Weszło.com.

W jaki sposób Michał Wiśniewski stracił pieniądze? — Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii — zdradził lider zespołu Ich Troje.

RadioZET.pl/SI