Zamknij

Wiśniewski pokazał zmysłowe zdjęcie Poli. "Jak można mieć takie ciało po pięciu ciążach?!" [FOTO]

22.09.2021 13:50
Michał Wiśniewski
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski pochwalił się sesją żony. Zmysłowe zdjęcie Poli Wiśniewskiej, będącej mamą jego najmłodszego syna Falco Amadeusa, wywołało spore poruszenie. Fani nie mogą wyjść z podziwu nad figurą matki pięciorga dzieci. 

Michał Wiśniewski w ubiegłym roku wziął piąty ślub. Nową żoną Lidera Ich Troje została Pola, mama czwórki dzieci, którą wokalista poznał przez internet. Artysta długo ukrywał tożsamość partnerki, a także fakt, że spodziewają się dziecka. Gdy pod koniec stycznia Falco Amadeus pojawił się na świecie, Wiśniewski zaczął regularnie chwalić się żoną na Instagramie i publikować zdjęcia, na których w końcu można było zobaczyć jej twarz.

Okazało się, że Pola Wiśniewska to piękna, szczupła blondynka o olśniewającym uśmiechu, która zawodowo zajmuje się fotografią. Gdy internauci pierwszy raz zobaczyli jej zdjęcia, stwierdzili, że to jedna z najpiękniejszych żon Michała. W dodatku nie mogli wyjść z podziwu, że mama pięciorga dzieci wciąż może się poszczycić tak zgrabną sylwetką. Michał Wiśniewski również pęka z dumy, czemu dał wyraz w najnowszym wpisie na Instagramie. Lider Ich Troje opublikował zmysłową sesję żony i zaanonsował premierę teledysku "Zatańcz ze mną", w którym wystąpił razem z Polą. 

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem żony Poli

Piąta żona Michała Wiśniewskiego pozowała do zdjęć w białym kostiumie, pod którym nie miała niczego poza bielizną. Wystylizowana Pola Wiśniewska zmysłowo odsłoniła dekolt i brzuch, prezentując fenomenalną sylwetkę. W komentarzach posypały się gratulacje. 

Jak można mieć takie ciało po pięciu ciążach?! Niesamowite. Podziwiam i chapeau bas!

Pięciokrotna mama? Szacunek. Jesteś tak piękną i naturalną kobietą. Podziwiam, że jako mama już czwórki dzieci nie bałaś się i przede wszystkim chciałaś dać swojemu mężczyźnie cudowny owoc waszej miłości.

Hot mama!

Pola, jak mieć taką figurę przy piątce dzieciaków? Codzienne obowiązki, czy zdrowa dieta? - zapytał ktoś z fanów Michała. 

Dobre geny - odparła Pola. 

Wokalista Ich Troje podkreślił, że Pola, mimo bycia pełnoetatową mamą, wzorowo dba o siebie i ich związek. Jak napisał, czuje się przy niej spełniony jako mężczyzna, kochanek i partner. 

6 października będzie miał premierę teledysk do utworu "Zatańcz Ze Mną". Z braku ciśnienia na kolejny naciągany przebój nagrałem kilka szczerych słów o moim już 2,5-letnim związku i relacji pomiędzy 5-krotnym tatą i 5-krotną mamą. Obserwuję swoją miłość, nie mogąc się nadziwić, z jaką dojrzałością podchodzimy do wspólnej przyszłości. Z mojej strony mógłbym powiedzieć: lepiej późno niż wcale, ale i tak wydawało mi się, że każdy kolejny dzień będzie walką o następny. Obopólny szacunek i wsparcie okazują się wystarczające, aby cieszyć się z siebie. Ostatnie 8 miesięcy to Pola, która przez 24h jest mamą i żoną. Na pełny etat, nie mając nawet chwili na zrobienie kolejnych cudnych zdjęć czy namalowanie obrazu. Zawsze powtarza, że "tak się ma - jak się dba". Czuję się zadbany jako mężczyzna, kochanek i partner. I jestem dumny, że Ciebie mam! Bardzo się Cieszę, że na moment odłożyłaś pieluchy, ściągnęłaś dres i podarowałaś mi ten uśmiech. Kocham ponad życie! - wyznał dumny Michał Wiśniewski. 

Też jesteście pod wrażeniem?

Mandaryna przeszła radykalną metamorfozę. W tych włosach wygląda jak nie ona [FOTO]