Zamknij

Michał Wiśniewski pierwszy raz opowiedział o piątej żonie. Kim jest tajemnicza Paulina?

Judyta Wanicka
27.05.2020 14:34
Michał Wiśniewski ma piątą żonę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski niedawno wziął ślub. Piąta żona lidera Ich Troje ma na imię Paulina i jest mamą czwórki dzieci. Ślub Wiśniewskiego odbył się w tajemnicy przed mediami. Teraz wokalista pierwszy raz opowiedział o żonie w wywiadzie. 

Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. Lider Ich Troje uchodzi bowiem za rekordzistę jeśli chodzi o liczbę małżeństw. Pierwszą żoną Wiśniewskiego była wokalistka Ich Troje, Magda Femme. Potem artysta związał się z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. Ślub odbył się na biegunie północnym, a relację z uroczystości pokazano w reality-show "Jestem jaki jestem". Z tego związku Wiśniewski ma dwoje dzieci - Fabienne i Xaviera. W 2006 roku piosenkarz pojął za żonę kolejną wokalistkę Ich Troje, Annę Świątczak, i doczekał się z nią dwóch córek - Etiennette i Vivienne Viennę

Gdy w 2012 roku Michał Wiśniewski wziął ślub z Dominiką Tajner, córką trenera skoczków Apoloniusza Tajnera, wszyscy mieli nadzieje, że będzie to już ostatnie małżeństwo gwiazdora. Niestety po 8 latach i ten związek zakończył się rozwodem. Jeszcze przed formalnym końcem małżeństwa Michał Wiśniewski związał się z pewną Pauliną z Warszawy, którą poznał na Tinderze. W okolicy Bożego Narodzenia lider Ich Troje zmienił status na Facebooku, informując o zaręczynach, a kilka miesięcy później odbył się cichy ślub.

Michał Wiśniewski o "Nic się nie stało". Uderzył w Kubę Wojewódzkiego 

Michał Wiśniewski wziął ślub z Pauliną. Kim jest piąta żona lidera Ich Troje?

Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego - 36-letnia Paulina - jest mamą czworga dzieci. W przeciwieństwo do poprzednich żon wokalisty nie jest związana z show-biznesem. We wrześniu pojawiły się informacje, że dziewczyna Wiśniewskiego jest w ciąży. Gwiazdor do dziś oficjalnie nie potwierdził tych plotek, ale za to przyznał, że jest już po ślubie. Uroczystość podobno odbyła się  w kwietniu i ze względu na pandemię miała skromny charakter. 

Na ślubie z Pauliną było tylko kilka osób. Chce to jednak nadrobić i z myślą o ukochanej i przyjaciołach planuje zrobić weselicho z przytupem – zdradziła w "Fakcie" osoba z bliskiego otoczenia artysty.

Michał Wiśniewski nie chce komentować ślubu, ale w wywiadach otwarcie nazywa Paulinę swoją żoną i nie ukrywa, że jest szczęśliwy. W rozmowie z tabloidem szef Ich Troje wreszcie zdradził nieco więcej o piątej małżonce. Okazuje się, że Pola - jak ją nazywa - nie jest wielbicielką mediów społecznościowych i stara się trzymać z daleka od błysku fleszy. Wiśniewski zapytany o to, dlaczego nie pojawia się z ukochaną publicznie, odparł: 

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie - powiedział w rozmowie z "Faktem". 

Piosenkarz potwierdza, że jego żona jest mamą czwórki dzieci. Zatem Michał wychowuje obecnie aż ośmioro pociech. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia ZET

Zagłosuj

Masz żonę/męża?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw