Zamknij

Michał Wiśniewski pierwszy raz pokazał twarz żony. Tak wygląda Pola Wiśniewska

25.02.2021 21:29
Michał Wiśniewski
fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski niedawno został ojcem swojego piątego dziecka, którego matką jest jego piąta żona. Dotąd czerwonowłosy artysta nie ujawniał wizerunku swojej nowej ukochanej, jednak tym razem wreszcie się zdecydował pokazać, jak Pola Wiśniewska wygląda bez maseczki.

Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola są razem krótko, jednak to nie przeszkadzało im w szybkiej decyzji o założeniu rodziny. Ich dziecko, synek Falco Amadeus, jest piątym już dzieckiem artysty. Informacje o swoim nowym związku, potem małżeństwie i wreszcie ciąży żony Poli Wiśniewski długo chował przed mediami. Tak jak strzegł prywatności nowej pani Wiśniewskiej. Teraz coś jednak się zmieniło i wreszcie artysta postanowił pokazać, jak wygląda jego ukochana.

Zobacz także: Michał Wiśniewski żali się, że jest postrzegany przez ludzi jako "dzieciorób i "rozwodnik"

Michał Wiśniewski pierwszy raz pokazał twarz żony Poli

Na Instagramie Wiśniewskiego można już było zobaczyć Polę wcześniej - na przykład na ślubnym zdjęciu. Jednak tam Pola pozowała w maseczce, więc trudno było wyobrazić sobie, jak wygląda bez niej. Teraz Michał nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Pola Wiśniewska zagościła na jego profilu w całej okazałości. Co ciekawe, zrobił to w poście, w którym chwali się swoją kolekcją piw, a dokładniej nowym w niej egzemplarzem.

Fani artysty natychmiast pospieszyli z komplementami: "Piękna Kobieta. No to pilnuj się Pan, Panie Wiśniewski tym razem", "No wreszcie pokazałeś tę swoją. Śliczna", "Piękną kobietę widać" - piszą. Zatem mamy jedną tajemnicę mniej, bo o samej Poli wiemy niezbyt wiele. Kobieta ma 36 lat i mały Falco także dla nieja jest piątym dzieckiem. Całkiem niedawno Wiśniewska założyła profil na Instagramie, gdzie pojawiają się zdjęcia, które wykonała - m.in. portrety Michała Wiśniewskiego.

RadioZET.pl/AS