Zamknij

Michał Wiśniewski piąty raz zostanie ojcem? Jest komentarz Dominiki Tajner

Maciej Friedrich
04.09.2019 14:35
Michał Wiśniewski piąty raz zostanie ojcem? Jest komentarz Dominiki Tajner
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski znany jest z licznych romansów, które często kończyły się w atmosferze kontrowersji. Według medialnych doniesień lider Ich Troje zostanie ojcem i to po raz piąty. Matką kolejnego dziecka piosenkarza ma być jego nowa partnerka. Sytuację skomentowała Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski to od lat jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów. Lider uwielbianego niegdyś w całej Polsce zespołu Ich Troje znany jest nie tylko z występów scenicznych, ale również licznych skandali, w których brał udział. W ostatnich miesiącach głośno było o rozwodzie piosenkarza z Dominiką Tajner oraz jego nową partnerkę. Tajemniczą Paulinę Wiśniewski miał poznać przez popularną aplikację randkową. Według medialnych doniesień już niedługo para zostanie rodzicami.

Michał Wiśniewski po raz piąty ojcem. Jest komentarz Dominiki Tajner

W sieci zawrzało, gdy pojawiła się informacja, że Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Jak poinformował portal Pudelek, piosenkarz i jego 46-letnia partnerka spodziewają się dziecka. Byłby to już piąty potomek lidera Ich Troje. Z kolei Party udało się ustalić, że Paulina jest w 3. miesiącu ciąży. Oznacza to, że dziecko Michała miałoby pojawić się na świecie w okolicach marca 2020 roku.

Jak informuje Pudelek, Wiśniewski osobiście poinformował Dominikę Tajner, że spodziewa się dziecka z nową partnerką.

- Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia - miała skomentować lakonicznie czwarta żona Wiśniewskiego.

Menadżerka artysty z kolei poinformowała, że medialne doniesienia nie są prawdziwe i nie ma zamiaru ich komentować. Również sam Michał jak dotąd nie odniósł się do informacji o kolejnym dziecku.

Michał Wiśniewski - dzieci znanego muzyka

Do tej pory Michał Wiśniewski był żonaty cztery razy, aktualnie jest w trakcie rozwodu z Dominiką Tajner. Najstarsze dzieci muzyka, Xaviera Michała i Fabienne Martę, Wiśniewski ma Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. Z kolei córki Etiennette Anna i Vivienne Vienna pochodzą ze związku małżeńskiego z Anną Świątczak. Pierwszą żoną Michała była Magda Famme, z którą nie miał dzieci.

Zagłosuj

Myślisz, że partnerka Michała spodziewa się dziecka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/party.pl/MF