Zamknij

Michał Wiśniewski pokazał zabawy Fabienne z chłopakiem. "Oby dziecka nie było!" [WIDEO]

20.11.2020 17:34
Michał Wiśniewski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski opublikował wideo z córką Fabienne i jej chłopakiem. Lider Ich Troje, który za moment powita na świecie piąte dziecko, zwrócił się do młodych z nietypową prośbą. 

Michał Wiśniewski pochwalił się najstarszą córką Fabienne w nietypowej sytuacji. Wokalista Ich Troje zamieścił nagranie, na którym widać córkę Mandaryny wykonującą skomplikowane akrobacje ze swoim chłopakiem. Widać, że nastolatkowie świetnie się razem bawią, ale Michał Wiśniewski z niepokojem patrzy na pierwszy poważny związek córki. Wokalista obawia się, że przez niewinne zabawy młodych może wkrótce zostać dziadkiem, a nie chciałby tego przed przyjściem na świat swojego kolejnego dziecka. 

Lider Ich Troje i jego nowa żona Pola Wiśniewska już za dwa miesiące powitają na świecie syna. Będzie to piąte dziecko kontrowersyjnego piosenkarza. Ze związku z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz Wiśniewski ma 18-letniego syna Xaviera i córkę Fabienne. Z kolejną gwiazdą grupy Anną Świątczak doczekał się dwóch córek: Etienette i Vivienne Vienny. Ponadto Wiśniewski wychowuje sporą gromadkę pociech swojej wybranki. Jak zdradził w wywiadzie, Pola jest mamą czworga dzieci. 

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ciężarną żoną. Szykują wyprawkę [FOTO]

Michał Wiśniewski pochwalił się córką Fabienne i jej chłopakiem

Michał Wiśniewski ma wiele powód do dumy. Jego dzieci odziedziczyły talent do muzyki i tańca, o czym można się przekonać, obserwując ich poczynania w sieci. Etiennette i Vivienne Vienna rozwijają się wokalnie, z kolei Fabienne i Xavier trenują taniec nowoczesny pod okiem Mandaryny. Próbkę akrobatycznych umiejętności najstarszej córki wokalisty Ich Troje można zobaczyć na wideo opublikowanym na jego Instagramie. Wiśniewski pochwalił się 17-latenią Fabienne i przy okazji pokazał fanom, jak wygląda jej ukochany. 

Te rozstania i powroty... Dużo szczęścia i radości w tej przepięknej młodej miłości. Bartek, nie ******** tego i dbaj mi o Fabkę. Oby nie było dziecka w najbliższym czasie, plis, bo moje jest w drodze! - poprosił Michał Wiśniewski. 

Myślicie, że Fabienne zrobiła facepalm, czytając prośbę taty? 

Jacek Łągwa z Ich Troje wziął ślub z młodszą o 16 lat ukochaną. Kim jest żona muzyka?