Zamknij

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ciężarną żoną. Szykują wyprawkę [FOTO]

16.11.2020 10:41
Michał Wiśniewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski oczekuje dziecka z nową żoną. Wokalista Ich Troje opublikował wspólne zdjęcie z ciężarną ukochaną i pochwalił się wyprawką. Kiedy urodzi się piąte dziecko Michała Wiśniewskiego i jakiej jest płci? 

Michał Wiśniewski i jego piąta żona spodziewają się dziecka. Lider Ich Troje długo ukrywał fakt, że ponownie zostanie ojcem, aż w końcu oficjalnie poinformował o tym na Instagramie. Wokalista opublikował zdjęcie USG oraz zdradził płeć i imię dziecka. W końcu pochwalił się także ciężarną ukochaną. Wiśniewski wstawił wspólne zdjęcie z Polą i wyznał, że ich pociecha pojawi się na świecie już za dwa miesiące. 

Będzie to już piąte dziecko Michała Wiśniewskiego. Z małżeństwa z Mandaryną wokalista ma 18-letniego syna Xaviera i 17-letnią córkę Fabienne. Z Anną Świątczak doczekał się dwóch córek: Etienette i Vivienne Vienny.  Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Lider Ich Troje poznał ją przez serwis randkowy. Jak stwierdził w wywiadzie, Pola na początku nie wiedziała, z kim ma do czynienia i nie kojarzyła go z wielką gwiazdą Ich Troje. Wybranka Wiśniewskiego jest mamą czworga dzieci. W grudniu piosenkarz ogłosił zaręczyny, a wiosną tego roku miał miejsce ślub. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami i ze względu na pandemię miała skromny charakter.  

Jacek Łągwa z Ich Troje wziął ślub z młodszą o 16 lat ukochaną. Kim jest żona muzyka?

Michał Wiśniewski na zdjęciu z ciężarną żoną 

Gwiazdora Ich Troje czeka gorąca końcówka roku. Za dwa miesiące jego nowa żona urodzi mu syna. Do domu Wiśniewskich właśnie spłynęły pierwsze mebelki i akcesoria do dziecięcego pokoiku. Michał pochwalił się modną wyprawką na Instagramie. Na zdjęciu towarzyszy mu Pola. 

Pozostały jeszcze 2 miesiące! Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu. Dziękujemy Ola Tobie i Waszym partnerom za wszystkie te cuda, i choć na co dzień nie potrafię wbić sam gwoździa w ścianę, to zabieram się do roboty. Co z tego wyjdzie? Zobaczycie - napisał piosenkarz. 

Michał Wiśniewski znowu nie chciał pokazał twarzy żony. Jak na razie jedyny portret Poli Wiśniewskiej można zobaczyć na jej instagramowym profilu, na którym kobieta prezentuje swoje artystyczne dokonania. 

Żona Michała Wiśniewskiego założyła własną stronę. Czym zajmuje się Pola Wiśniewska?

xx
xx